Už nechcem byť na ID

Príspevok v téme: Už nechcem byť na ID
Adri222

Chcem sa spýtať či sa dá z mojej strany že nechcem byť na invalidnom celá rodina sa hambi za mňa kvôli tomu chcem radšej normálne pracovať.Invalidne mám 150eur mesačne ja nedokážem z toho vyzit.Vyzeram ako pi...pri sestre a máme čo zarábajú nad 2tisic E a vyzerám ako dement fakt hrozne sa citim.Stale ma osieraju pri tomto sa o nich starám chodím do obchodu oni nechodia upratujem.Ale človek urobí 1zlu a 100dobrych vecí a vkusne som pi....Čo mám robiť?

chore crevo

...odvtedy uplynulo uz vela, vela rokov a za tych vela rokov ale, ze ani len jedinucky jeden krat som nepocitila priznaky sibnutosti. Co k tomu dodat - som zdrava. Ale rady, ktore som dostala od gastroenterologa, do bodky dodrziavam - je to najväcsia vzacnost, najväcsi poklad a je to to, co si na svojom zivote najviac cenim. Keby som s dodrziavanim tychto rad prestala, znovu by som sa ocitla v tom istom hovne a v tej istej sracke ako v davnej minulosti a to uz nikdy nedopustim.

chore crevo

Schizofrenia moze byt aj falosne diagnostikovana. To znamena, pacient ma zapisanu diagnozu schizofrenia a pritom v skutocnosti ziadnu schizofreniu nema, ale mal iba psychozu. Psychoza je stav, kedy cloveku na urcity kratky cas akoze sibne. Potom este existuje intoxikacna psychoza, kedy ten, komu siblo, mal ten problem, ze mu siblo z intoxikacie. Intoxikacnu psychozu moze sposobit alkohol, zriedkavo nikotin a cigarety, casto marihuana a drogy a predavkovanie sa liekmi v ramci pokusu o samovrazdu. No ale potom existuje aj intoxikacna psychoza taka, pri ktorej bol clovek chronicky intoxikovany splodinami vlastneho metabolizmu.
Kopa mladych ludi vo veku medzi 20 a 30 skonci na psychiatrii. Zly lekar namiesto intoxikacnej psychozy diagnostikuje "psychozu" bez privlastku intoxikacna, alebo dokonca "schizofreniu", ktora je ale na mile vzdialena od skutocnej diagnozy, cize od intoxikacnej psychozy pre intoxikaciu splodinami vlastneho metabolizmu. Existuje diagnoza K598, ale na internete by si k tejto diagnoze marne hladala informacie, pretoze psychiatricka lobby to zablokuje. To skor v odbornych medicinskych knihach. Pri tejto diagnoze ide o to, ze sliznica hrubeho creva nie je rovneho tvaru ako u väcsiny ludi, ale sliznica hrubeho creva je tvarovana do obrovskeho mnozstva zahybov a vlnoviek. Je to nieco, co ma sice len malo ludi, ale je to dane rovnako ako je niekomu dany krivy nos a niekomu rovny, niekomu modre oci a niekomu hnede, niekomu odstavajuce usi a niekomu pekne priliehave... proste je to nieco, co je dane a neda sa ovplyvnit a zmenit a clovek fakticky prve skutocne vazne problemy zacina pocitovat, ked uz ma nejake vytrhnute zuby (zadne stolicky), co absolutne znemoznuje pozut potravu dokladne, teda dochadza k prehltaniu velkych kusov jedla. Dalsi faktor, ktory ovplyvnuje, ci clovekovi s takouto tvarovo nedobrou sliznicou creva "sibne" z intoxikacie, je konzumacia mäsa. Mäso je jedina potravina, ktoru ludsky traviaci system sam o sebe nevie so stolicou vylucit. Vylucuje ju vdaka tomu, ze okrem mäsa prijimame aj vlakninu. Vlakniny potom zvysky mäsa taha von. Keby sa nejaky clovek rozhodol od dnesneho dna nejest nic ine iba mäso, do troch tyzdnov by zomrel na autointoxikaciu, nech by mal aj crevo normalne, sliznicu rovnu a nie vlnovkovitu. Co tym chcem? Mlady clovek z chudobnej rodiny, kde kvoli chudobe je zauzivany zvyk, ze od pondelka do soboty sa rodina stravuje vegetariansky a mäso sa je len raz za tyzden - v nedelu (tento zvyk praktizuje väcsina chudobnych rodin na Slovensku), odide pracovat do zahranicia, napriklad opatrovat deti do Nemecka, kde od bohatej rodiny dostava mäso kazdy den. Nebol nan ale zvyknuty. Pokial ma sliznicu creva rovnu, moze jest mäsa, kolko chce, lebo za predpokladu, ze okrem mäsa konzumuje co i len minimalne mnozstvo vlakniny (pecivo, obilie, ovocie, zeleninu), sa mu nic zle nemoze stat. Ak ma ale tento clovek uz dake tri vytrhnute zuby a okrem toho diagnozu K598, cize sliznicu creva tvarovanu do obrovskeho mnozstva velikanskych hlbokych vlnoviek, tak v niektorej vlnovke sliznice creva sa mu zachyti velikansky a nedobre pozuty kusisko mäsa a tam to potom kvasi, hnije a vypusta zo seba toxiny a to dlhodobo. A hoci aj ma ten clovek stolicu pravidelne, tak ale tento kus mäsa so stolicou neodide ani dnes, ani zajtra, ani o tyzden, zostal tam zakvacnuty a robi neplechu. Neodisiel z tela nacas von. Priznaky, ktorymi clovek trpi, ked splodiny metabolizmu neodisli nacas von: chronicka unava, tocenie hlavy, pocity na odpadnutie, nedostatok vzduchu v plucach, rapidne klesajuca kondicia napriek kazdodennemu cviceniu, vytok z konecnika, hlien v stolici, plynatost a v ramci plynatosti take jedovato smradlave, zdochlinovo smradlave prdy po jedle, tahaju sa chronicky a dlhodobo, dalej rapidne zhorsovanie sa pamäte napriek tomu, ze pred par dnami/tyzdnami bola pamät fantasticky dobra, absolutna neschopnost mozgu zapamätat si novo prijatu informaciu. Ak takyto clovek napriklad studuje, tak pre problemy s pamätou zanecha skolu. Dalej svrbenie pokozky na celom tele. Toto su priznaky chronickej intoxikacie splodinami vlastneho metabolizmu priznacne pre diagnozu K598. No ak sa tieto problemy tahaju s clovekom niekolko mesiacov, mozno rok a viac, tak jedneho dna pride nieco taketo: cloveka zacnu stipat a palit oci a ma oci vysusene, zacnu ho stipat a palit pery a ma pery vysusene, ma strasne sucho v ustach a vysusene dychacie ustrojenstvo, hlava sa mu toci viac ako predtym a citi sa moc zle, mysli si, ze odpadne a potom mu trosku akoze sibne, zacne mat schizofrenicke myslienky. Ked takehoto cloveka hospitalizuju na psychiatrii, tak ani lieky, ani elektrosoky mu nepomozu a on ma tie psychicky chore myslienky aj nadalej a po elektrosokoch si vsetko aj nadalej pamäta, co v "slabsej chvili rozpraval". Pokial teda rozpraval z cesty. Az po niekolkych tyzdnoch tieto psychicky chore myslienky odozneju same, ale nie vdaka liekom a ani nie vdaka elsktrosokom, ale odide to proste same od seba. Mozno to odide preto, lebo clovek sa vratil zo zahranicia, kde casto jedol mäso, domov na Slovensko k rodicom, kde mu ciastoncne vegetarianska strava zase zacala prospievat a pomaly sa zbiera, pozviechava sa z toho zleho co sa mu stalo. Taktiez napriklad ak to bol VS-student a na intraku mal v ramci stravy denne mäso a kvoli vytrhnutym zubom nebol schopny dokladne pozut potravu, tak hltal velikanske kusy mäsa, ktore mu tam zostali zakliesnene a potom to tam v hrubom creve kvasilo a hnilo a brutalne smrdelo, sposobilo intoxikaciu, z toho intoxikacnu psychozu.
Diagnozu K598 dokaze odhalit iba gastroenterolog z kolonoskopie. Ked pacient chvilu sleduje monitor, sam tie vlnovky na sliznici svojho creva vidi. Gastroenterologovia pri tejto diagnoze odporucaju uzivat vlakninu a probiotika, vela sportovat a za idealne sporty pri tejto diagnoze sa odporucaju behave a skakave sporty ako beh, jogging, aerobic, skakanie na svihadle, na trampoline, drepy s vyskokmi, a tak... aby sa to crevo poriadne pri sporte ponatriasalo, a tak je sanca, ze tie zvysky vyjdu von, ktore tam tak dlho robili sarapatu.
Ja zastavam nazor, ze tu dost pomoze aj vegetarianska strava a zaroven enormna snaha co najdokladnejsie pozut potravu. Potom samozrejme co najskorsie vyriesenie problemu s chybajucimi zubami. Teda dat si urobit zubne implantaty namiesto vytrhnutych zubov. Toto je cesta k zdraviu. Telesnemu, aj psychickemu za predpokladu, ze pacient, ktoremu bola namiesto intoxikacnej psychozy diagnostikovana psychoza bez slova intoxikacna, alebo nebodaj falosne diagnostikovana schizofrenia.
...Ja sama som clovek trpiaci diagnozou K598. Devät rokov som zila s myslienkou, ze zomriem mlada. Ze jedneho dna ma najdu niekde vystretu, pricinou mojej smrti bude chronicka intoxikacia, ale ze odkial sa vzali toxiny, ktore ma skoro zabili, to zisti az patolog pri pitve. V davnej minulosti som bola pre intoxikacnu psychozu hospitalizovana na psychiatrii, kde psychiatri sveto-svete tvrdili, ze som sibnuta a ze ziadna intoxikacna psychoza neexistuje. Ale jak nie je mozne modrooku blondinku presvedcit o tom, ze jej vlasy su cierne a oci hnede, tak nie je mozne cloveka xy-krat zomierajuceho na chronicku intoxikaciu presvedcit, ze jeho psychoza nebola intoxikacna. Nezalezalo mi na tom, kolko lekarov a kolko psychiatrov mi klame do oci. Neverila som ich klamstvam a cim viac klamstiev som od nich pocuvala, tym silnejsia bola moja tuzba po hladani a najdeni SKUTOCNEJ PRAVDY. Lebo ked som raz citila, ze intoxikovana som a ze psychoza je intoxikacna, tak som to proste citila a devät rokov som bola zahrabana na internete a v odbornych medicinskych knihach, chemickych knihach a v inej literature, kde sa co i len okrajovo spominali otravy, intoxikacie a jedy. Lebo som vedela, ze ked si pricinu, odkial sa vzali toxiny, ktore ma skoro zabili, nenajdem, zomriem mlada a to som nechcela. Velmi ma podcenovali psychosi, ktori si mysleli, ze mi svojimi klamstvami mozog vymyju. Trepali dristy typu, ze praca v zahranici vraj mojej psychike skodi, ze akakolvek praca mojej psychike skodi, ze nemozem ine len ist do invalidity - tie dristy som nepocuvala a namiesto do invalidity som odisla za pracou do zahranicia. Dalej ma nahnali do psychoterapeutickej skupiny, kde pani psychologicka vymyvala ludom mozgy, ako si maju uvedomit, ze su prevelmi chori a ako musia lieky brat a na invalidny sa dat a podobne sprostosti. Absolvovala som v tej skupine niekolko sedeni, lebo som si myslela, ze sa tam budeme bavit o intoxikacnych psychozach a o pricinach, ktore ich sposobuju, ale po niekolkych sedeniach som sa na celu skupinu vybodla, lebo som chapala, ze o takych veciach sa tam hovorit nebude a chapala som aj to, ze ja vobec nemam take problemy, o akych sa tam hovori. Po devätrocnom hladani a nenajdeni ani na internete a ani v literature, nenajdeni priciny, odkial sa beru toxiny, ktore sa ma snazia zabit, som sa rozhodla svoje problemy. cize suhrn zdravotnych potiazi predpsychozoveho stavu riesit si po jednom a ako prvy problem som sa rozhodla riesit si vytok z konecnika a hlien v stolici, kvoli comu som absolvovala kolonoskopiu a BINGO - vyslo to, pricina mojho problemu bola odhalena!!! Gastroenterolog mi vsetko pekne vysvetlil a hned sa mi v hlave vyjasnilo.

bytostvila

Orangiutan-je kvazi vločka, častica, ktorá sa spaja navzajom,može byť hneda žltá červená atď.
Keď chceš možeš byť svetelná bytosť-to je ušľachtilejšie.Ženy sa neuražaju ale bozkávaju na rukus uklonom.
Film"Skadial som prišiel

Mesačný princ

vfgmm - ty si možno orangutan bol, ale je to veľmi nepravdepodobné. Priviezli Vás sem ako nepotrebný biologický odpad, ktorý im zostal po nevydarených pokusoch na vlastnej rase. Boli to obyvatelia z ďalekého sveta, ďaleko za Vašou slnečnou sústavou. Mysleli si, že zahyniete a vy ste nejakým zázrakom prežili :D