Nepokojné nohy

Príspevok v téme: Nepokojné nohy
Nepokojnaaa

Ahojte. Odmalička mám taký problém, že musím triasť nohami. Keď sedím, trasiem nimi, keď stojím, tak sa musím prechádzať alebo robím nohami (kolenami), akoby mi trebalo cikať. Dnes si to všimla spolužiačka a spýtala sa ma, či mi treba ísť na WC.
Netrebalo. Je to len zvyk. Stále musím mať nohy v pohybe. Robím to hlavne keď som nepokojná, ale aj v kľude. Hyperaktívna nie som.

Niekto ma na to niekedy upozornil, nech netrasiem tými nohami. Prestanem, ale o chvíľu znova začnem. Naozaj to ľuďom tak vadí ?

mlada slecna

Asi syndrom nepokojnych noh. Myslim, ze je to neurologicky
problem, ale nepotesim ta. Pricina znama nie je. Dostanes
lieky na upokojenie celej nerv. sustavy, ci uz navykove alebo
nenavykove /akoze/.
Doporucujem v hlavke zistit, co ta vlastne znekludnuje a odkial
to prameni. Ak nafigu vztah, tak prec zo vztahu, ak je problem
v praci, tak hladat cosi ine, ak je problem s rodicmi, tak tento
vztah sa zahodit a ani zrusit neda, hladaj dobreho psychologa,
nie psychiatra!!!!!
Dovtedy radim vela Be vitaminov, najlepsie B KOMPLEX FORTE,
zo zaciatku aj 2 x denne. Navyse zakupit Magnezium s B6 v
ampuliach, pokojne 1 den aj 2.
Ries problemy, zacni s jogou.
/ak je problem neznesitelny, porad sa s neurol., alebo obvodnym
a obcas uzi 1/2 xanax... pol a obcas!!!!!... kratkodobo, kym nezriesis..
Ries akutne problemy, zaroven sa venuj sebe, priroda, prechadzky
co bavi teba, sport, divadlo, kino, kavicky...
V akutnom stave je vraj dobre chodit po studenych kachlickach na boso,
pomaha udajne aj chinin v Tonicu /malinovka/, ale to som len citala.

Azzaz

Ahoj, nebudem generalizovať, nie je to tak vždy, ale veľmi často je to kvôli tomu že si nervózna, ja som tiež neustále musel triasť nohami, ono to ale nie je úplne normálne. Ako samo o sebe to nie je nič zlé, proste sa ti trasú nohy, alebo lepšie povedané ty nimi trasieš, horšie je to čo to spôsobuje, môže to byť stres, nervozita, nejaké obavy... a tieto veci z dlhodobého hľadiska nie sú vôbec dobré.

Yondaime

Ako komu.. Niekomu to vadí,niekomu nie.. Ja osobne mám brata,ktorý robí to isté. Stále stále trasie nohami.. Upozorním ho,prestane a o 20sec začne. Mne to kvôli tomu tak hrozne vadí.. Ale každý to ma inak.. :)

silne reci

Moja známa šlape nohami celú noc a moja dcéra ked sedi za stolom tiez trasie aspon jednou nohou.Ano vadilo mi to ale uz som si zvykla.