Čoho sa najviac bojíte v živote?

melasanjaaa

Ja sa najviac bojim toho,ze pride vojna alebo nejake ine neštastie a nebudem moct zachranit všetky nase zvieratka :(
Mozte sa na tom kludne zabávat.....

A este sa bojim toho, ze mi niekto zavola,ze sa mojej mame,alebo bratovi niečo stalo..tie predstavy su hrozne...

nnnuuu

Konečne si Mesačný princ niekoho našiel, taktika lepenia sa nie je práve najefektívnejšia, ale keďže nie sme v autobuse, tak to nemusí byť pre dámu až také neznesiteľné.

Cliattsi

Aj ja mam strach samoty. Ale zaroven som aj samotar. Da sa povedat, ze z tohto strachu castokrat vyplyva aj moje spravanie a zivot celkovo.
Dalsi strach je strach z neprijatia. Ale tento strach vznika preto, lebo sa bojim, ze budem sam.

divocina1

ze toto zemske peklo bude trvat donekonecna ze nebude koniec sveta :-) ze sa este roky budem musiet na seba pozerat starsia tucnejsia a s malym slovenskym dochodkom :-)

LAXMI

:D to by si si, len zelal. Pre mna si nepodstatny. Skus najst taku foto, kde prevraciam nad tebou oci a myslim si, aky si kreten.

Mesacny ty si uz mohol byt milionar, keby si cas a energiu zbytocne vyhodenu tu, investoval do snahy.