som strasne smutna zo svojho zivota

Príspevok v téme: som strasne smutna zo svojho zivota
nestastnaOO

je tu niekto kto to ma rovnako ako ja? chodim do roboty ktora ma absolutne nebavi a plat nieje bohvie co...vztahy na pracovisku sama intriga nemam tam ziadnu spriaznenu dusu ....stale prezivam ten isty steotyp iba z prace domov a nechodim ani von.... kamaratky vecne nemaju cas a su aj zadane.... proste zivot totalne o nicom..... mavam z toho depky a neviem ako z toho kolotoca von....

Seex

Truhlec, co je to primak? Ani google mi to nevie najst, ale podla toho, ze to prasklo a bol z toho syn, tak to bude asi nieco ako kondom alebo prezervativ. Takze co je to a preco sa to tak vola?

Truhlec

Mesiac som strávil na akútnej psychiatrii a som ešte smutnejší ako predtým.Verte mi alkoholická psychóza je kua vec.Môj syn sa narodil len preto lebo mi pri súloži praskol primák no nie som dement?To som príkladný rodič? Mám smutné výhliadky lebo ma majú za odpad chodím v starých vyšmatlaných rifliach a bagančách na prechádzky.A pýtam sa okoloidúcich či niekoho nezabili môže to byť absťák z alkoholu?alebo mám stareckú demenciu? som z toho smutný...Neviem či som niekoho nezabil lebo keď ma to napadne musím sa takto opíjať do nemoty už veľmo veľa rokov...Mám taký dlhý nos ako sosák slamka do piva vtedy mi to ide lepšie.Jediné čo dokážem je opraviť spínač na lacnej pílke.Niekedy sa ožerem zo starým jemu jasne jebe debo starý bezzubý havo zdechol by.

MiaLiatnova

...ak mas takyto pocit zo zivota, tak by si mala vsetko zmenit!...mala by si zmenit pracu, najst si taku, ktora ta bavi...kde budes mat dobry kolektiv, kde budes chodit rada...a potom si najst tiez partnera, aby si mala s kym travit volny cas..

Nic nicovate

Som unavena nechcem uz nic v živote. Keby som mohla dat svoj život inemu dala by som ho. Co by vyuzil lepsie