sestra

NNNj

Moja a prečo ťato trapi, však je tam mama.Su podprsenky bez košíkov.Nerob z toho horor, dievčata opakuju a vymýšlaju,Mama si poradi, nemiešaj sa do toho si sestra.

kabel

pavel y si tu len vybíja svoju frustráciu z nejakej ženy. Dokonca možno deti i má, len mu bývalá bráni v styku s nimi, čomu sa ale vôbec nečudujem :-) Tak ho nechajte, nech si píše, a ignorujte ho. Lebo on čaká na reakciu ako psík na kosť.

Lyanna

Pavel y, ty si riadny idiot. Vraj "človek jej tu chce poradiť" - veď si jej nič neporadil !! Len to, že by si prefackal jej sestru, no to je teda ohromná rada.
Ešte šťastie, že ty žiadne deti nemáš. Len tu nadávaš na ženy a vulgárne sa vyjadruješ. Choď sa liečiť, ty chorý magor, na tvoje "rady" tu nikto nie je zvedavý !!
Už by ti mal niekto dať riadne po papuli, nech sa spamätáš.

pavel y

Tejto sprostej dievčine netreba vôbec radiť. Človek jej tu chce poradiť a ona mu na oplátku napíše "dúfam, že žartuješ...".

Ty sa staraj o školu, nie o sestru, nie si jej matka. Teba by som ako dcéru tiež riadne zrúbal ako drevo za to stáranie sa do vecí, do ktorých ťa nič nie je + ak si k rodičom rovnako drzá ako tu k cudzím ľuďom.

Aleulovka

No ja počkám radšej na pomoc pomocnici lebo myslím si že ty žartuješ
A ona i kupuje sama a nie len lambády ale aj normálne podrsenky
A peniaze má od babky ked je dá od druhej a na sviatky atd.
Takže poprosím pomoc čo s nou?

VRnnnn

Ozaj alebo si môžte vyrobiť-obdlžnikový ktorý zviažete vzadu alebo zašijete na gombíky a pod.
A z nejakých šnúrokramienka a hotovo.Sama si vymyslí

VRnnnnn

Pozri nechaj ju tak.Ved lambady to su také športove podprdy bez košíkov-také myslíš tie naťahovacie?
Pokial to nie je drahé a nie veľa tak nech. Zrejme aj spolužiačky to nosia tak opakuje. s tým nič neurobíš, chce sa vyrovnať a zapadnúť.Choďte spolu kupit nabuduce nejaké-ved to je ako plavky-horný diel pre dievčata.
Ja si spomínam že aj moje mladšie dieťa v tom čase začalo vymýšľat-9r mala,že maju aj ostatne.že jej vidno.
Ono to asi chce preto lebo aby jej nevideli cez tričko bradavky.To by stačilo tielko-ale ona nechce tielko tak toto čo nosí tie lambady su také polovične čo zakrývajutú časť. Pre ňu to má zmysel. Tak nabuduce jej porad a po-
rozpravajte sa o tom, choď sňou kupiť lacnejšie aby nerozhadzovala.7 r. dnes sú už rozumné.Asi takto to bude.
Tak čau.Ozaj môžete kupiť aj plavkovú hornú časť-a nosiť to.
Sú rozne výpredaje

pavel y

Sama si ich kupuje ? A za čie peniaze ? A vôbec, ako to, že 7-ročné decko ide same do obchodu ? Bola by moja dcéra, tak by som jej po papuli nastrieľal sériu faciek a nevydala by ani jeden zvuk....