sestra

pomocnica

Ibaja-uz to tu bolo.
Hmm no kokosovým nič nepokazis. ;-) je to jemnucky olej okrem toho sa dá využiť vážne na veľa spôsobov, napríklad na holenie, ako krém po holení, na zuby, celulitidu, strie, vlasy, pery, vnútorné použitie, bradavky, nechty, krém a xy využití, je ich tuším až 101. Zadaj do Googlu a máš veľa výsledkov...;-)
Hmm a v 7 rokoch? To pálenie a svrbenie...Je to dosť zvláštne, ja neviem v takom veku...Ako často sa umýva? A nezaniesla si tam nejaké infekcie...? Neviem či aj na to sa nedá vyzuit ten kokosový olej, tak sa mi zdá, pohľadaj na nete. Na upokojenie. A váha...Akú má výšku? Je to rôzne, lebo sa o pár rokov výrazne vytiahne a v takom veku sú aj bacuľky časté...Tu sa to az tak posúdiť nedá, ale tak od výšky v cm mínus 100 alebo keď je už dievča, žena staršia tak ja sa riadim mínus 110...Napr ja mám výšku 168-169cm , mínus 110 mala by som mať 58-59kg.❤ U detí by sa malo myslím, že dávať mínus 100.

Aleulovka

No má ich na prsiach pod prsiami aj na bokoch
A aká by mala byť váha u 7ročného dievčaťa?
Začnem s nou športovať a skočím kúpiť ten kokosový
A z čoho môže mať štípanie a pálenie v pošve?V 7rokoch?

pomocnica

No s tými bodkami by som sa opýtala mamky, alebo navštívila doktora. Kde má tie strie? Môže to byť z rýchleho rastu, alebo pribratia...Hmmm určite cvičenie a za skúšku stojí aj kokosový olej natierať. ;-) Keď by ste už ten kokosový olej kúpili tak má neskutočne veľa využití, čiže by to neboli vyhodené peniaze.
Ak má strie na prsiach, tak buď, že jej vyrástli rýchlo(čo je v takom veku nepravdepodobné, alebo žeby pribrala do tej oblasti, ale keďže prsia nemá tak tiež asi nie), alebo sa ona vytiahla a koža sa nestihla natiahnuť prirodzene a zostali takéto jazvičky...
No je aj viacero spôsobov, čítala som taký článok na túto tému....hmm...

www.candyman.sk

Tento. Možno aj niečo z toho skúsiť, ale krémy proti striám pre 7 ročne dievčatko nie sú dobrý nápad. Ja som za kokosový olej a šport...;-) Tak vyskúšajte.

Aleulovka

No táto téma neni fejk
A tie bodky sú také čierne niektoré sivé a má ich na celých prsiach aj na bradavkách
A druhý problém je že má strie ak poznáte niečo čím by sa dali odstrániť bola by som vdačná

Aikido

A nemôže to byť prirodzená pigmentácia? Alebo oderky z podprsenky?
úprimne si myslím, že celá téma je fejk, ale minimálne by si s dievčaťom mala pohovoriť detský lekárka, to je autorita a mohlo by to pomôcť.. vaša mama ani ty pre ňu autority žiaľ nie ste..

pomocnica

Prepáč, ale z opisu:malé čierne a hnedé bodky, veľmi neviem o čo ide...Má to na bradavkách, alebo kde? Hmmm, tak či tak, ja nie som doktor, možno by sa patrilo skočiť za doktorkou a tá povie, či treba nejakú mastičku(prevencia...istota je guľomet;-)) alebo, že o nič nejde...Keď by sa sestra bála ísť, tak jej navrhni, že tam pôjdeš s ňou(aj s mamkou samozrejme) a že istota je guľomet, že si myslíš, že aj tak to nič závažné nebude, prípadne bude mať na to nejakú mastičku, alebo tak...Neviem si tie bodky celkom dobre predstaviť, tak by som odporúčala lekára, mamka určite tiež bude súhlasiť. ;-) A sestra predsa chce, aby ich nemala tam, či? :-) To bude fajn. :-) ALEBO sa opýtajte mamky, či nevie, čo to je. Držím prsty a sestričke ako odmenu za to, že by išla ku doktorke(kebyže sa rozhodnete tak) daruj nejakú drobnosť, že je odvážna, kebyže sa veľmi bojí. Ale snáď nie.
Ten druhý problém?

Aleulovka

No problém je v tom že mi aj povedala aj ukázala že má na prsiach také malé čierne a hnedé bodky a že niekedy ju to bolí tak sa chcem poradiť
A už som jej aj vysvetlila že nosenie podprd neni dobré tak už to pochopila
Len ak mi s týmto dokážeš pomôcť tak budem rada a ešte jeden problém má tak ten potom

pomocnica

Áno jasné píš...;-) a som rada,že sa ti takto pekne zdôverila. Robíš pokroky, treba mať, zvlášť u súrodencov otvorený vzťah...❤
Pekný večer.

Aleulovka

No dnes okolo 3tej som sa s nou porozprávala a všetko my vysvetlila
Už som jej to vysvetlila že to neni zdravé a podobne a už aj je to ok
Ale objavili sa dalšie problémy ktoré tajila a teraz my ich povedala lebo som prišla za nou a začali sme sa rozprávať a všetko povedala
Mohla by som sem napísať tie dva jej problémy a pomohli by ste mi s nimi(no sú sestriné ale píšem sem ja za nu)?