PROSIIIIM potrebujem nového neurológa!!!

Príspevok v téme: PROSIIIIM potrebujem nového neurológa!!!
niki_haa

Ahojte, mohol by mi prosím niekto poradiť nejakého dobrého neurológa v Bratislave, zameraného priamo na epilepsiu (hlavne okrem Kramárov a Antolskej) ??? Žial už som ich obvolala dosť no buď neberú nových pacientov alebo sú len všeobecní, niesu zameraní na konkrétne toto ochorenie. Vopred vám pekne ďakujem :) :) :)

MARYLOVEJAMES

THANKS TO Dr Okuku spellcaster FOR SOLVING MY PROBLEMS An amazing testimony on a spell caster who brought my husband back to me.. My name is Marry James ,i live in texas, us,and I'm happily married to a lovely and caring husband,with two kids.A very big problem occurred in my family seven months ago,between me and my husband.so terrible that he took the case to court for a divorce.he said that he never wanted to stay with me again,and that he didn't love me anymore.So he packed out of my house and made me and my children passed through severe pain. I tried all my possible means to get he back,after much begging,but all to no avail.and he confirmed it that he has made his decision,and he never wanted to see me again. So on one evening,as i was coming back from work,i met an old friend of mine who asked of my wife .So i explained every thing to him,so he told me that the only way i can get my husband back,is to visit a spell caster,because it has really worked for him too.So i never believed in spell,but i had no other choice,than to follow her advice. Then he gave me the email address of the spell caster whom he visited.{dr0kukutemple@gmail.com}. So the next morning,i sent a mail to the address she gave to me,and the spell caster assured me that i will get my wife back the next day.What an amazing statement!! I never believed,so he spoke with me,and told me everything that i need to do. Then the next morning, So surprisingly, my husband who didn't call me for the past seven {7}months,gave me a call to inform me that he was coming back.So Amazing!! So that was how he came back that same day,with lots of love and joy,and he apologized for his mistake,and for the pain he caused me and my children. Then from that day,our relationship was now strongerlike never before,by the help of a spell dr 0kukuspellcaster. So,if you are in a similar problem or any kind of problems you can also contact him via his email(dr0kukutemple@gmail.com}he is the solution to all your problems and predicaments in life.his email again is. HE ALSO SPECIALIZE IN THE THE FOLLOWING PROBLEMS; (1) If you want your ex back. (2) If you want to be promoted in your office. (3) If you want a child. (4) if you have any sickness like ( H I V/AIDS ),(CANCER) or any sickness (5) if you are deaf and blind and you want to see and hear again. once again make sure you contact him if you have any problem he will help you. his email address is(dr0kukutemple@gmail.com}

Katrina56

Čo je skvelý muž Dr Ogudu. On splnil môj sen. Chceli by ste ho kontaktovať na adrese Drogudutemple@aol.com, aby ste boli medzi toľkými ľuďmi, ktorým pomohol, ktorí chválili jeho dobrú prácu? Volám sa Katrina. Viem, že mnohí muži alebo ženy, ktorí čítajú toto svedectvo, chcú dostať svoje bývalé späť alebo hľadajú pomoc v kúzelníkoch. To je veľmi dôležité pre každého z vás. Pokúste sa kontaktovať Dr Ogudu, aby vám pomohol, pretože je skvelým kúzelníkom. Prvýkrát mi priviedol späť len 4 dni po tom, ako som ho kontaktoval. To je dôvod, prečo som tak šťastný. Nesplnil ste žiadnu kúzelnú kariéru tak, ako je, jeho e-mailom je Drogudutemple@aol.com. Obráťte sa na neho, ak potrebujete niektorú z nasledujúcich možností:
1) Ak chcete, aby váš bývalý manžel späť.
(2) ak máte vždy zlé sny.
(3) Chcete byť povýšený vo svojej kancelárii.
(4) Chcete, aby ženy / muži bežali po vás.
(5) Ak chcete mať dieťa.
(6) Chcete byť duchovne chránení.
(7) Chcete, aby váš manžel / manželka bola vaša navždy.
(8) Ak chcete, aby váš partner miloval viac.
(9) Bylinná starostlivosť
10) Pomôžte ľudí dostať z väzenia
11) Ak chcete, aby niekto vždy o vás premýšľal.
12) Kúzlo pomsty.
13) Kúzlo peňazí / lotérie.
pošlite e-mail na adresu DROGUDUTEMPLE@AOL.COM
Ďakujem neskôr

Mesačný princ

Jedného dobrého poznám. Je to hlavne obrovský odborník a ľudský lekár.

MUDr. Milan Gabriško

ŽNsP Šancová 110, 832 99 Bratislava