Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Problém s prsiami

Renatka879

N o mhli by sme si aj tu o tom popísať
No trápi ma to lebo ani podprsenku nemôžem nosiť a moja mladšia sestra to je hrôza ona má prsia ako 30ročná žena velké a ja nič

lalija

no pravdepodobne si este dieta ktore sa necha sikanovat od spoluziakov a dokonca vlastnej mladsej sestry a podla toho co si tu citala mas v 16 rokov sebavedomie na bodu mrazu tak keby si sa chcela porozpravat o tom ako si mas vazit samu seba a nenechat si kazit den cudzimi nazormi tak vtedy mozes napisat.. lebo ozaj sa cudujem ze ta nieco take trapi v 16 rokoch

lalija

a ja mam 21 rokov a asi neexistuje podprsenka ktora by mi sedela lebo na take male prsia sa snad ani nevyrabaju a preto nosim sportovu podprsenku. S normalnou s kosticami mi staci zdvyhnut ruky a vysunie sa mi dobre ze nie po krk. Pozri dievcina ak nemas prsia, neries, zacni cvicit zadok aj tak vacsina chlapov zaujimaju skor pekne okruhle pevne zadky ako c-cka:) moj priatel mi vravi ze male prsia su pekne aj ked mu niesu ani do ruky.. takze nic si z toho nerob nech sa smeju sak oni z toho vyrastu a ked nie tak budu hlupi do konca života ;) ked tak mi napis ak budes chciet gamestrasikova@gmail.com ps:male prsia su plus nebudu ta v neskorsich rokoch boliet krize, chrbat, krk, hlava zo zataze a taktiez nebudes si ich musiet po 60 ke prehadzovat cez ramena:D

WHISPER

tak na to že máš 16 si inteligencie asi nepodedila...
ja ked som mala 16 som bola druhacka na strednej a už len ten štýl písania mi príde skor akoby to písala 8ročná..