Ktorú zdr. poisťovňu si vybrať?

jamirko

co pocuvam tak doktori medzi sebou si hovoria ze vseobecna vraj je pre nich najlepsia myslimako pre nich pre doktorov lebo vraj vsetko vzdy rychlo nacas zaplati a tie ostatne ze nie az tak moc dobre lebovraj dlho musia cakat lekari na tie peniaze odnich ale neviem co je na tom pravdy. Tym nechcem povedat ze ci je pre pacienta najlepsia. volakedy davno sa vravievalo ze apolo je najlepsia na ocia na zuby a vsetci co mali problemi s ocami a sozubami potom chodili do nej lebo im vela preplacala co sa tykalo oci a zubov co tie ostatne vobecnie. viemze uz neexistuje. tazko povedat co je najlepsie no najlepsie asi zaplatit si pravnika alebo niekoho aleze fakt dobreho odbornika co by ti povedal, ktora poistovna ake zakroky preplaca a podla toho ze co uz ty vies o svojom stave ze s akou castou tela mas problemov najviac ze ti treba chodit podoktoroch. Ze ked napriklad by si mala vela problemov so zubamiale inac zdrava a akoze nic ti nenitak zistit ktora najviac preplaca u zubarov a tak.

LEnkannn

Nemusíš chodiť po lekaroch. Ked si už u lekára nedaj si sestričke skakať do reči keď sa chceš rozpravať s ním.

Bubliii

Tiež mám Dôveru (len názor do diskusie) a nemenila by som.. všzp je podľa mňa úplne najhoršia.. a union zas nemá kždý lekár zmluvu s Union, ale ešte sa mi enstalo, že by nemal s Dôverou. Viac poisťovní nepoznám

philips

Viacmenej mi je jedno, kto na mne zarobí, ale aspoň dostanem vitamíny za darovanie krvi a zaplatím menej u zubára :D

philips

Ako pracovník v zdravotníctve veľmi pekne vidím, koľko ktorá poisťovňa platí a Dôvera z toho vychádza najlepšie, plus sú v nej najväčšie výhody.