Farbenie vlasov

Príspevok v téme: Farbenie vlasov
Mato890

Ahojte, som chalan 18 a asi pred rokom mi kamarat robil melir vlasy mi nepadali boli uplne pohode rovnake ako predtym. (Prosim nechajte si komenty typu ze to neni u muzov prirodzene... je to kazdeho osobna vec ) a pred pol rokom som si ich odfarboval ale nedopadlo to dobre tak po par dnoch isla cela hlava s5 na na moju prirodzenu hnedu. A po asi tyzdni mi od farbenia zacali padat a trva to do dnes. Bol som u koznej ta mi predpisala alpecin a vitaminy ani jedno nezabralo. (Rozbor krvy a iny veci zevraj netreba a to mi uz povedlo viac koznych lekarov.. a ani sa mi na tie vlasy nijak nepozreli.) Ale teda co som chcel je to ze ci si myslite ze ak si ich odfarbim ale nie od koncekov ale asi 2cm si necham na koncekoch hnede tak ci to moze este viac napomoct k ich vypadaniu.. lebo podstate vlasy su odumrete vyrastky koze a ked sa korienkom nic nestane tak sa mozu uz len vlasy znicit. A viete mam neskutocne rad svoje vlasy a neskutocne mi nanich zalezi ale mam rad ked vynikam a chyba mi ten pocit aky som mal s blond melirom... hejty si fakt nechajte pre seba.. uz som dlho nad tym uvazoval a chcel by som ist ku kadernicke :)