Spoluziacky

Príspevok v téme: Spoluziacky
Yogi2000

Prosiiiim pomoooc! Spolužiacky (su 3) su mna strašne agresívne, vrieskaju na mna a odvšadial ma stale vyhadzujú ;(((( neustále mi hvoria že im leziem na nervy, ale ja neviem PREČO.... Proste stále len kričia a vyhražaju sa mi násilim..... Raz na mna vyleteli : Fakt náhodou ale fakt PRISAHAM že NAHODOU!!! Som si sadol na ich miesto (ako som mal vedieť že je ICH???) A oni hned : " Ale okamžite odtial vypadni!!! Lebo ti taku jebnem! A budes odtialto letiet!" Stále sa mi vyhražaju bitkou a oni si stale pvedia svoj nazor a raz vyleteli na ucitelku. Minule na.mna tiež navrieskali lebo som niešiel tym svahom čo oni a tak sa na mna urazili a spicovali ma že s nimi nedržim. Stále ma poučuju ako by som sa mal učit a spravat. A takisto aj pri tabuli ked počitam priklad, alebo keď v triede rozmiestnujeme lavice, ale akonahle nerobim podla ich predstáv, tak hneď po mne začnu vrieskať, že takto to nejde, však daj tu lavicu niekam inam! Neprejde TYZDEN aby sa oni nerozčulovali! Pjvedal som to aj doma babke (byvam u starkých, lebo mama išla do basy, a otec je uplne na dne a je alkoholik), ale ta na mna SERE a este aj na mna navrieskala, lebo nechape ako na mňa možu tie spolužiacky vrieskať a že za všetko možem JA! Ja som babke normalne pochopitelne vsetko vysvetlil ale ona povedala že aby som jej s takymito p****vinami dal pokoj že ona na to nema čas!! Ucitelka s tak isto - stale ken hľada chybu na mne a ešte aj ta na mňa nakričala že sa neviem správat, a že mam byť viac pozorny.... Prosím vas, pomožte mi alebo poradte, lebo ja to už nezvládam, a často plačem, som zavretý doma v izbe celé dni a len si çitam rozne članky na nete, aby som aspoň na chvilu zabudol na všetky tie problémy, alebo idem ku kamošovi a tomu rozprávam ,čo sa deje a pritom ma aj obijme, pohladká a upokojuje ma, že všetko bude v poriadku, to je jedina opora, kt. Mám - moj kamarát! Ale on s tým nič viac nevie urobiť.... Jednoducho som z celeho tohoto problemu na dne a vobec neviem, čo robiť. Extremne ma to bolí a som zúfaly. Velmi sa bojím , či mi tie spolužiacky niečo neurobia.... A ja ich nemožem nijako konfrontovať, lebo bude velmi zle a ešte aj ja dostanem,lebo som si "otvoril hubu". Ja som uplne smutný a veľakarat plačem.... V škole celý čas držim všetky tie emocie v sebe a... Aaaaach.... Bože!!! Strasne to boli....;(((( Prosim pomožte mi...
P.S. Kazdu jednu radu si budem EXTREMNE VAZIT a pamatat navzdy :-)))
Dakujem velmi pekne!

Cliattsi

hm, na tychto prispevkoch, aj ked si viem predstavit, za sa realne mozu udiat, za celkom dobre zasmejem. To fakt píše nejaký človek, ktorý to aj zažíva a takto pociťuje ???
Nie sú to náhodou fake témy ??? :)
Yogi,.viac menej nič inak proti tebe, ale tvoje zážitky sú tak fajnovo vykreslené, že by som ich vedel aj nafilmovať. Viem si reálne predstaviť tie scény a toho človeka,.ktorého to doslova ubíja. Ale máš taký neopakovateľný spôsob prejavu. Dokonca jeden z tvojich predch. príspevkov som si dal aj do archívu. Babka, dedko, spolužiačky, hm. Skús to raz nahrať, keď sa to deje, nemusí to byť video, stačí i zvuk. Daj to na Youtube pod svojím nickom, potom daj sem do poradne na to link, vypočujeme si a poradíme. Yogi, čo ty na to?

Matinkax

Máš v triede ešte niakych iných kamarátov? ktorí by sa ťa zastali alebo podržali ťa? skus to s nimi.. koľko máš rokov? lebo od toho tiež závisí ich správanie možno z toho raz vyrastú.. hlavne sa treba obklopovať ľudmi ktorý sú ich pravým opakom

pavel y

Poriadne ich po škole vymláť. Najlepšie niekde, kde prechádza málo ľudí. Keď sa chcú biť, nech sa bijú.

Žalovanie komukoľvek ti URČITE nepomôže.