Dieťatko

Príspevok v téme: Dieťatko
Nickaaaa111

Zdravím, ani neviem ako začať tak začnem takto hneď...Mám vzťah už 5 rokov. Zatiaľ rodičovstvno neplánujem len stala sa taká vec že známy majú dieťatko a narodilo sa im slepé... nevedeli prečo a po nejakom čase sa narodilo druhé a tiež slepé a zistili že preto lebo su nejká vzdialená rodina.. Urobilo mi to kúsok stres, ja zo svojím priateľom sme sa nepoznali kým sme spolu nezačali chodiť a po čase sa zistilo že jeho oco a mojej mamy mama sú bratranec a sesternica.. Mám mať z toho strach?

Nickaaaa111

pardon, zle som pochopila. Že ako sa im narodilo to druhé dieťatko a to slepé tak boli na genetike a záver bol ze na 99percent je to pre to že sú vzdialená rodina.

Aaae

Ja som to myslela tak ci ty rodicia boli na genetike po narodeni deti ze aky je zaver a vy sa bat absolutne nemusite takze klud

Nickaaaa111

nie nie ja som ešte nikde nebola. My zatiaľ ani dieťatko neplánujeme.. len stať sa môže.... a tak mi to urobilo stres... tak preto som chcela vedieť či nemáte nejakú skúsnenosť, známych.... ´dakujem za vašu odpoveď.

Aaae

Absolutne nie sama pochybujem o tom zeby len to bolo pricinou neverim tomu poznam pary ktore su tiez v blizsom rodinnom spojeni vzali sa a vsetko je v poriadku.tam museli byt aj nieco ine a vy ste totalne vzdialena rodina az skoro ziadna boli aj na genetike

Aaae

Absolutne nie sama pochybujem o tom zeby len to bolo pricinou neverim tomu poznam pary ktore su tiez v blizsom rodinnom spojeni vzali sa a vsetko je v poriadku.tam museli byt aj nieco ine a vy ste totalne vzdialena rodina az skoro ziadna boli aj na genetike