Životne konflikty

Príspevok v téme: Životne konflikty
Neviditelny

Neviem ani preco sem pisem. Snad to chcem dat zo seba len von.
Dnes dosla chvila, kedy som vybuchol. Zanevrel som na rodinu. Chcem od nich utiect, nebyt v kontakte. Moja negativita sa uz natolko prehlbuje, ze mi sposobuje zachvaty zlosti a bojim sa ze uz niekomu ublizim. Viem ze sa vravi - ako si spravis tak mas, lenže v osobnom živote to asi nejde akokolvek sa snazim. Neznasam ludi celkovo, tak isto svoju rodinu. Hladam v ludoch stale len negativne veci, je mi z toho nanic ako sa vsetci k sebe spravaju. Nemam zaujem ani nikoho noveho spoznat. Preco? Lebo stale ked chcem niekomu pomoct, vzdy to kazdy zneuzije a nakoniec som za debila. Takto je to uz od mojho mala, kedy som sa vzdy prisposoboval mojej rodine, vybavoval som, bol som ochotny prist ked bolo treba, pomoct odviezt, nakupit, driet po nasich domacnostiach(rodicia od mojho mala rozvedeny), upratovat, varit, robit v zahrade na ukor svojho studia alebo neskor svojej dovolenky/volna. Bol som šašek na špagate. Ked uz bolo vsetko hotove, zrazu som bol ja ten zly, ja som nic nespravil, ako keby sa vymazalo vsetko to, co som pomohol. Toto som velmi dlho znasal az si vsetci na to navykli. Viedol som tym padom iny styl zivota, teda minimum spolocenskej zabavy ako ini teenegeri. Svoj volny cas a moje financie - vacsinu sa da povedat, som venoval pre nase rodiny a zabezpecenie ich potrieb. Ak som aj nejakych kamaratov mal, bolo to o tom istom. Vzdy som ja prisiel, pomohol, ale ked som ja potreboval, nikoho nebolo. Cudujem sa vobec, ze som mal 2 dlhodobe vztahy so zenami a aktualne jeden prebiehajuci. Tie 2 som ukoncil ja a tento asi tiez z toho isteho dovodu. Stratim zaujem mat deti, lebo ked vidim ako funguju medziludske vztahy, nechcem do takeho sveta priviest potomka. Terajsia partnerka uz tiez ocakava, ze sa zacneme snazit o dieta, no tou predstavou zase nadobudnem tieto pocity ako v doterajsich vztahoch a cuvnem. Tym padom to cele padne na tomto a radsej to ukoncim. Zneistiem v urcity bod a zacnem si vycitat, ze sa pretvarujem ze chcem deti a vlastne realne ich nechcem, tak ju poslem do sveta aby som jej tymto neznicil zivot. Vlastne netahal ju za nos. Viem si predstavit svoj zivot uplne bez kontaktu s ludmi, ktorych nahradim zvieratami, prirodou. Iste v intimnej stranke nie(haha), preto mam priatelku. Vlastne asi len preto sme spolu, kedze niesom promiskuitny, podvedome to vsetko hram aby som mal vztah? Viem ze je velmi malo zien, ktore tak isto uprednostia zviera pred dietatom. Viem je to blbe. Uz to pisem sem, lebo to nemam komu povedat, priatelka tvrdi ze som si to vzdy vsugerujem lebo to tak nieje. Teda mimo tych deti. To nevie. Cim som starsi, citim, ze ma to trapi viac a viac a tazsie sa mi nad tym mavne rukou. Musim si najst nejaku cinnost, aby som na tym tolko nepremyslal? Alebo ist k psychologovi?

Cliattsi

to, ze sa neusmievas moc moze byt tou tvojou nechutou do zivota. Nebavi ta zivot. Mas aj depresiu? A nahodou, nebojis sa ludi? - Socialna fobia? Rád vyhovies totiz ludom. Nezbadal si v sebe nahodou ako keby urcitu naivitu? Snazim sa ta len viac precitat, takze bez urazky to bolo :)

Neviditelny

Nie nie. Pomaly v mysleni niesom, tak normalne si myslim. Ano energie mam velmi malo, dokaze ma nabudit a dobit malo veci. A prvy dojem u cudzich ludi? Vzdy mi casom, ked uz sa spozname, povedia ze si mysleli, ze som vazny, neusmejem sa. Ale ze vobec taky niesom.

Cliattsi

Neviditelny, mna zaujima, ci si aj taky pomaly v mysleni odmalicka, ci mas malo energie,.ci si hanblivy. Zda sa mi totiz,.ze.mame toho viac spolocneho. Zaujalo ma aj to,.ze ostatni si myslia o tebe,.ze si vazny, lebo tak aj.mna hodnotia, ale.ja viem aj posrandovat. Tiez ma.zaujima,.ci mad.malo energie do zivota a cien premyslas p zivote a malo tohoim urobis. Ak ano, mozes.mi.napisat aj na mail. Diky.

Cliattsi

Neviditelny, mna zaujima, ci si aj taky pomaly v mysleni odmalicka, ci mas malo energie,.ci si hanblivy. Zda sa mi totiz,.ze.mame toho viac spolocneho. Zaujalo ma aj to,.ze ostatni si myslia o tebe,.ze si vazny, lebo tak aj.mna hodnotia, ale.ja viem aj posrandovat. Tiez ma.zaujima,.ci mad.malo energie do zivota a cien premyslas p zivote a malo tohoim urobis. Ak ano, mozes.mi.napisat aj na mail. Diky.

Neviditelny

Dakujem ani som nemyslel, ze si to niekto precita :-)
Ano, ale odovzdany som bol len rodine. Už ani to nie. Žial, uz ani nemam dôveru k ludom, ktoru som mal nastavenu minimalnu. Na vonok sa teda snazim pretvarovat, som riadne socializovany, ale vnutri túžim po inom živote aký doteraz žijem a som strasny slaboch realne to zmeniť. Lebo aj blizka spolocnost okolo mna ocakava ze budem taky aky som teraz. Tí, co ma dlho poznaju sa zhoduju v tom, ze vsetko beriem vazne, velmi sa vecami zaoberam a neviem sa povzniest. Desí ma aj predstava, ze neprezijem zivot, tak ako by som chcel, aj ked mam na to moznosti.

WHISPER - ta druha foto je presne take miesto po akom túžim...

Moireal

Myslim ze je nas viac takych co maju radsej prirodu a zvieratka.
Whisper,pacia sa mi obrazky co si dala. Mi to pripomenulo nieco ako Bali alebo Maledivy.

WHISPER

(kus srandy) možno by sme sa my dvaja k sebe hodili,..

tiež mám z rovnakeho dovodu radšej zvieratká ako ludí, každý ma len využíva,
vybavím, pomožem a ked ja potrebujem nejaku malinkú drobnosť nie je ochota a ešte na mňa kukajú ako na debila že si trufam od nich vobec niečo chcieť :-D

-ja deti nechcem.. a reakcia chlapov? "deti musíš chcieť.."
OMYL! nemusím...

a príroda to je moje, tam mi je najlepšie,..
chcela by som bývať niekde v lese..