Uz to nezvladam

Príspevok v téme: Uz to nezvladam
Sofik1029

Ahojte ja som už padla na samé dno, myslím to vážne....Ešte pred rokom som bola krásna štíhla 18 ročná žena plná života, snov, lásky....Všetkému je však koniec...Všetko sa pokazilo minulého roku, tuším v októbri...Začala som trpieť nespavosťou, ale dosť ťažkou nespavosťou, samozrejme veľmi zle som to znášala a upadla som do ťažkej depresie a následne som bola hospitalizovaná na psychiatrii. Tam ma nadopovali liekmi a trošku sa to zlepšilo, a tak má asi po dvoch týždňoch preložili do liečebne kde som bola ďalšie dva týždne(chceli si ma tam nechať dlhšie ale som ich vyprosila nech ma pustia domov, lebo som sa tam cítila zlé pretože okrem mňa tam boli len sami dôchodcovia s rôznymi psychickými poruchami a to na mňa vplývalo dosť zle, skrátka som si tam nevedela zvyknúť). Doma som bola asi mesiac celkom v pohode, aj ten spánok sa ako tak upravil, no a ja hlupana som prestala brať lieky a upadla do toho znova, a tak som bola opäť hospitalizovaná na psychiatrii, ale tentokrát mi nepomohli....Lieky nezaberajú, ani tie na spanie, a to ich beriem pravidelne, tak ako mi povedal lekár...Jedine čo mi tie lieky dali je to že som z nich pribrala 10kg!!!!! Som naozaj zúfalá...Trpím ťažkou nespavosťou, som tučná(neradte mi že mám športovať lebo to v mojom prípade nie je možné..Totiž keď takmer nespim je logické že ani nevládzem vstať s postele...Pre info. v minulosti som chodila pravidelne plávať), prerušila som štúdium...No skrátka stala sa zo mňa troska.... Je mi do plaču keď si prezeram fotky z minuloročnej dovolenky, som na nich ako som už vyššie písala krasna, štíhla a šťastná....A navyše k tomu všetkému nemám žiadneho blízkeho človeka..Kamarátky som už dávno stratila, mama sa zaujíma len o svoje zdrav. problémy, sestra na mňa tiež kašle a otec, ten sa ku mne správa najhoršie..Nadáva mi že som tučná rozkysnuta, kričí na mňa za to väčšinu času strávim v posteli...atd....No a ak sa vám to zdá stále málo tak je tu ešte niečo..Moji rodičia sú rozvedení a sestra žije s mamou a ja s otcom a jeho ženou a jej dvomi synmi a okrem otca má tu v tomto dome nik nechce ... Do oci mi to nepovedali ale ja to vidím na nich ako sú znechutení že tu s nimi zijem a taktiež mám v poslednej dobe pocit že ani otec ma už nechce pri sebe a k mame ísť nemôžem lebo tá má nechce tiež....Ďakujem že ste si to prečítali a ak máte nejaký nápad ako mi pomôcť, ako má vytiahnuť z tejto nočnej mory tak prosím napíšte mi to. Vopred ďakujem.

Sofik1029

Ak chcete, aj ostatní mi môžte napisat mail, za každú radu budem vďačná ...A ešte som zabudla napísať že chodím k psychiatricke pravidelne na kontroly ale ona mi len stále dookola vraví: "spamatajte sa dievča...Ja byt vami tak niečo so sebou robím" ...Atď... Neviem, fakt neviem či je blbá ona alebo ja, lebo ja jej stále hovorím že sa snažím viesť plnohodnotný život ale tá nespavosť mi to nedovolí, ale akokeby má nepocuvala, stále melie dookola to isté...mozno to bude jej vekom, ma po 60tke.....

philips

Ahoj sofik, dáš mi, prosím, na seba kontakt - pokec, e-mail, čo len chceš.. Chcem sa s tebou porozprávať online.

Sofik1029

...A čo sa týka rozvodu rodičov tak ja som vlastne bola rada že sa rozvádzajú pretože tých ich hádok som už mala plné zuby

Sofik1029

Gyzela...Ja neviem aké sú priciny mojej nespavosti, bohužiaľ ....A čo sa týka detstva tak na zs má spolužiaci šikanovali kvôli silnej forme akné, našťastie som sa už akné zbavila a myslím že už som sa s tou šikanou vo svojom vnútri vyrovnala takže neviem či to môže s mojou nespavosťou súvisieť

Sofik1029

Ahoj, ja viem že by som mala schudnúť ale ako?? Veď ja ani nejem veľa, ale beriem silné lieky z ktorých sa priberá a čo sa týka športu tak na ten môžem zabudnúť keďže ako som už písala trpím nespavosťou a kvôli nej sa ledva vytrepem z postele