V praci robim chyby a nedokazem udrzat pozornost

Príspevok v téme: V praci robim chyby a nedokazem udrzat pozornost
Pracovnikmilenia

Ahojte, pred mesiacom a pol som nastupila po skole do novej prace. Pracujemm v jednej korporacii ako administrativny pracovnik. Problem je ze odkedy som tam,citim z prace neskutocnu unavu.Robim len 8 hod denne ale po praci sa ledva dopravim domov nieco zjem vecer idem spat a nevladzem sa ani stretavat s priatelmi,csportovat absolutne nic...neviem ci tento stav je bezny v praci mi to ide tazko,borim sa s tym,nedokazem cely cas udtzat pozornost a ked som velmi vycerpana robim dost chyb.myslim ze dost spim,jem zdravo,pijem vodu ale nedokazem nerobit chyby

chore crevo

Mozna pricina cislo 1 - ze pokial problem nastal az po vytrhnuti jedneho, ci niekolkych zubov, zatial, co v case plneho poctu zubov bolo vsetko o. k.... Pokial by to suviselo s tymto, mozes mat typ creva hypermobilne elonogovaneho (sliznica creva tvarovana do obrovskeho mnozstva vlnoviek - malo ludi to ma, lebo takmer vsetci ju maju rovnu) neschopny spracovat velke kusy prehltnutej potravy, kedy vytrhnute zuby zabranuju dokladnemu prezutiu jedla. Priznaky: chronicka unava, tocenie hlavy pocity na odpadnutie, nedostatok vzzduchu v plucach, vytok z konecnika a hlien v stolici, absolutna neschopnost mozgu zapamatat si novo prijate informacie, brutalne zhorsenie pamate a aj kondicie napriek cviceniu. Suhrn tychto problemov prichadza v nepravidelnych casovych obdobiach. cize striedaju sa obdobia, kedy clovek preziva priznaky a kedy zase vobec nie. Pricina? Zvysky jedla zachytene vo vlnovkach sliznice creva kvasia a hniju v creve, pomaly chronicky intoxikuju ludsky organizmus, tazko je dostat ich von, v najhorsom pripade dochadza k intoxikacnej psychoze, po nej dalsie stadium problemu je uz iba smrt. Ci mas take crevo zisti len gastroenterolog z kolonoskopie. Mnohokrat sa prve priznaky tohto problemu objavuju pred 30tkou, asi do pol roka, do roka po vytrhnuti niektorej (prvej, ci druhej )stolicky. Pomaha jedenie mensieho mnozstva jedla, vegetarianska strava, dokladne prezuvanie napriek vytrhnutym zubom, co najskorsia snaha o doplnenie chybajucich zubov. Treba uzivat probiotika a vlakninu denne, okrem toho denne robit behave a skakave sporty - beh, aerobic, fitko - beziaci pas, svihadlo, drepy s vyskokmi, beh na mieste...Pit caj z benediktu lekarskeho. Ako prva pomoc uzit prehanadlo. Uzivat probiotika a vlakninu denne. Ina vec: Keby kazdeho cloveka, ktory uz mal v zivote psychozu, dali vysetrit ku gastroenterologovi na kolonoskopiu, dovolim si tvrdit pocet invalidnych dochodcov kvoli psychoze ci nespravne diagnostikovanej schize (intoxikacnu psychozu si psychiatri casto zamenia so schizou) by klesol podla mojho odhadu o takych 30 % zarucene a vsetci, ktorych mali ludia za j*bnutych, by mohli zo svojho cela odstranit nalepku blazon. V konecnom dosledku by tym stat usetril slusnu kopku penazi - a psychiatri zase stratili, ale najvyssi cas aby im uz konecne niekto klepol po prstoch.
Mozna pricina cislo 2 - chudokrvnost, treba sa dat vysetrit, ale aj si v lekarni kupit zelezo, uzivat. Pomoze aj chlorella a spirulina.
Mozna pricina cislo 3 - cukrovka. Treba sa dat vysetrit.
Mozna pricina cislo 4 - crevne parazity tiez mozu narobit sarapatu, tiez sa treba dat vysetrit.
Mozna pricina cislo 5 - potravinova alebo histaminova intolerancia. Aj na to su testy. Histaminova - odber krvi u alergologa. Potravinova - treba zistit kde v tvojom okoli sa to robi. Ale aby to urobil riadny lekar a nie kdejaka potvora vestica jasnovidka a biorezonancia a podobne somariny.

Cliattsi

no dobre a s tym robenim chyb si mala problemy aj na skole?
tiez ma zaujima, ked si sa na skole nieco ucila, alebo si citala nejaky text, aby si ho pochopila, tak si sa stale vracala k textu?
pred pracou si nemala tento problem unavy?
.......pytam sa preto, lebo ja som tiez v podobnom stave, ale podstatne dlhsie. A chcem sa porovnat s inym clovekom, ktory to prezimva podobne ako ja. Mna totiz skoro vsetko prestalo bavit, aj stretavanie sa s inymi ludmi.
Nestratila si nahodou taky ocit kontinuity s ludmi- take to prepojenie a chut s nimi komunikovat?
Dost ma zaujimaju tvoje odpovede na moje otazky, budem rad, ak odpises.

A nie si nahodou taka osoba, ktora ako keby chcela, ako keby to, co chces urobit aby uz bolo hotove a ty vidis, ze nie je?
Chces byt uz tam, kde teraz nie si?

.....su to mozno zvlastne otazky, ale mozno s tym suvisia.
..A nie si nahodou viac samotarka nez spolocensky typ?