Ako prekonat vnutornu bolest

Príspevok v téme: Ako prekonat vnutornu bolest
SilentScreamer

Ahojte,

Stala sa mi taka vec, velmi dobre som si rozumel s jednym dievcatom, stretavali sme sa denno denne, vdaka mne ziskala pracu snov, pomahal som jej s cim som vedel, dokonca sme rok byvali spolu v podnajme, a ako spravne tusite, ona bola pre mna viac nez ja pre nu. Casom som vsak zacal pozorovat zmenu v jej spravani voci mne. Blizi sa vsak termin kedy sa odstahuje, a ja ju nechcem stratit. Ked som sa jej pytal ci ju budem moct prist navstivit ako za starych cias, totalne mi nalozila, vraj ja som dovod preco sa stahuje, lebo uz nechce mat kvoli mne vycitky a podobne. Navyse vsetko nasvedcuje tomu ze si asi nasla niekoho ineho. Moja otazka je ako prezit tu vnutornu bolest? Nie som ziadny attention whore, ze tu budem rozpravat o samovrazde a podobne, len ma totalne presla chut do zivota a na nic sa neviem sustredit, stale myslim len na nu a mam pocit ze z toho pomaly saliem. Uvedomujem si ze nie som prvy ani posledny, prave preto sa obraciam na vas, tych ktori si niecim podobnym presli.

PS: ano, rady tipu "skusaj ine zeny" som skusal, ale pre mna teraz ine zeny ani neexistuju, je len ona...

gabona1

Chce to len cas, ten zahoji vsetky rany. Uvidis, ze niekedy sa na tom len pousmejes a bude to nic viac, len pekna spomienka

gabona1

Chce to len cas, ten zahoji vsetky rany. Uvidis, ze niekedy sa na tom len pousmejes a bude to nic viac, len pekna spomienka

silne reci

Všetko v živote má nejaký zmysel.V tejto chvíli ani ty ani nikto presne nevie načo je toto dobré.Všetko je relatívne .Ty to vidíš teraz strašne čierno a možno aj sa hneváš na celý svet ale časom zistíš že asi hovorím asi to tak bolo lepšie.Ak ju naozaj lúbiš necháš ju nech sa sama rozhodne čo je pre ňu najlepšie.Nemá zmysel nútiť niekoho aby zostal keď on sam nechce.Každé súženie nás posúva ďalej ak to ustojíme aj keď nám sa to javí na prvý pohľad ako pád dolu.

Tomas12345

Dakedy som sa aj ja trapil kvoli vztahom a babam ale odkedy sa u mna Boh stal hlavnou zivotnou prioritou tak odvtedy neriesim a netrapim sa pre ostatne veci.Moze sa my stat hocico a nerobim si z toho tazku hlavu , lebo to pre mna nie je DOLEZITE, nie je to moja hlavna zivotna priorita. V podstate som takto stastny vkuse lebo hocijaka vec sa moze stat a mne to nepokazi naladu. Dakujem ti Ježiš

WHISPER

treba sa zamerať na niečo iné, niečo robiť aby si nemal čas rozmýšlať... lebo ked má človek čas rozmýšlať myslí na somariny- chytá depky...

takže pracuj, ak sa da zober nadčasy-zarobíš, hlavne niečo rob..!
nebud sam doma zavretý...

Matinkax

Dobre ťa chápem ja si práve prežívam niečo podobné ale bohužial asi ti môžem poradiť len to čo radia všetci. Chodievaj von s kamarátmi, rodinou začni sa venovať viac sebe a veciam na ktoré si doteraz nemal čas. Nepôjde to hneď ale vraví sa že čas zacelí všetky rany tak asi iba pretrpieť ťažké obdobie. Držím palce