Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Schizofrenia zase uraduje

Príspevok v téme: Schizofrenia zase uraduje
Vodulienka

NO už je to tu zase. Zase sa ozvala. A ja už nevladzem som už z toho na nervy. Znovu počujem hlasy a vidim male mušky poletovat okolo všade nie stale ale občas. Navyše sa bojim aj vist z domu lebo hned mam pocit že všetci ma sleduju a vedia kde idem čo budem robiť a kedy sa vratim. Mam pocit že všetci mi čitaju myšlienku tak sa radšej ani nezamyšlam ale je to tažke ked vam stald beha po hlave žiletka.... Niekedy som sa sebepoškodzovala ale teraz mam pocit že sa už neudrťžim a siahnem po nej znovu ......

Mlad

Diagnostikovali ti schizofreniu už predtým? Tatko vážne chorý ľudia si neuvedomujú že sú chorý. Chod k psychológovi/psychiatrovi najlepšie súkromnému(ktoré ho si zaplatíš), štátny majú zviazané ruky a používajú praktiky z 19. storočia.

RoboCop

Už či sa pôjdeš liečiť alebo nie, to už je na tebe, ale čo sa týka toho balastu, tak sa ho snaž totálne ignorovať. Uvedom si, že ti myšlienky nikto nečíta. Keď sa poddáš, tak sa zosypeš kompletne a zlomeného človeka nevylieči nič.

Vodulienka

HelgaJ no skusim to ale či to pomôže pochybujem. Ano mam mamu ale ta s nami nebyva je to zložitejšie naši sa rozviedli ale takto verejne nechcem to rozoberat. Už to nezvladam ,,,, už tu revem ako mala strašne sa bojim čo bude o hodinu a čo potom

Vodulienka

Ved pojdem k psychiatričke neboj ale uvidim ako bude zajtra alebo aspon do večera a podla toho sa rozhodnem. Už som z tej posranej choroby vyčerpana stale rozlyšovať čo je skutočne a čo nie ide to na nervy. To aby som sa mala stale na pozore Už proste nevladzem chcem vypnut podvolit sa už sa mi nechce bojovať

helgaJ

No super.... Preco je vas mladych takto trpiacich ako maku?
Trha mi to srdce. Mas mamku? Potrebujes pritulit?
odkial si mala? Cosi vydumame, len sa nerez. Skus sa trochu
opatrovat, dokedy ti nebude dana pomoc. Odpis, odkial si,
urob si vonavy kupel, natri sa kremikom, daj sa do zupana,
urob si caj a pojdeme na to. Co myslis? Moze byt? Ja idem
urobit teraz to iste a stretneme sa tu. Som teta Helga

jajaa2

Ahoj. Bež ku psychiatričke a zatial sa nerež, to nevyrieši tvoj zhoršujúci sa psychický stav, treba zmeniť liečbu čo najskôr podľa toho ako sa v súčasnosti cítiš.