Vypadavanie vlasov prosim pomoc!

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov prosim pomoc!
Lilllly

Ahojte, mam 17 rokov a strasne mi vypadavaju vlasy. Prosim poradte mi co s tym. V lekarni som si kupila pripravok equivita a beriem ho uz 3 den. Moze byt az tak nadmerne vypadávanie sposobene nedostatkom bielkovin? Alebo inych vitaminov? Stitnu zlazu mam v poriadku a aj vsetko ostatne. Uz sa zacinam obavat. Trva to asi 2 tyzdne. Prosim pomozte mi co by mi mohlo zabrat :/

Sasha21

Ahoj, 3 dni je ešte krátko na to, aby sa ukázala nejaká zmena. Väčšinou sa tá efektivita ukáže až po mesiaci a dlhšie používania prípravkov :/
Ale mala som podobný problém i keď u mňa za to do veľkej miery mohol stres a vtedy aj vždy badám zhoršenie vypadávania vlasov.
Dobré ohlasy sú na Milvu, ja som skúsila, mne nesadla, ale u každého je to individuálne. Mne sa skôr osvedčil Parusan, ale ako píšem, nedajú sa očakávať okamžité výsledky, no po vyše mesiaci používanie sa mi to zlepšilo i keď vtedy sa mi zlepšila aj situácia so stresom, takto nie je úplne objektívne hodnotenie. Tiež treba zvážiť všetky faktory, životný štýl, strava, prostredie, klasicky na vlasy prípravky so zinkom, selénom alebo vitamíny A, E aj B komplex môže niekedy pomôcť alebo potom kamarátka užíva FORCAPIL, ešte to nie je nejak dlho, ale doporučili jej to v lekárni. Aj časté umývanie vlasov, žehlenie, fénovanie, česanie môže škodiť... Fakt je tu veľmi veľa faktorov, ak sa nepreukázal žiaden zdravotný problém, musíš len skúšať, čo tebe sadne a pomôže :/ Skús pozrieť na pilulka.sk a -odkaz odstránený-

janka524

ahojte ja mám tiež podobný problem s vypadavanim ale chlpkov na prsiach prosim poradili by ste mi ????????????

janka524

prosím poradili by ste mi ja mam tiež podobný problem s vypadavanim ale chlpkov v okoli prs prosim poradili by ste mi ???????????

Lucia88

Ahojte...ja som vyskusala milion veci od ampuliek cez sampony, vyzivove doplny a kadejake DRAHE somariny. Zabrala mi jedine liecba a lieky co mi predpisala kozna, len neviem presny nazov lebo uz je tomu par rokov. Ale islo o tabletky vyrabane v lekarni volali sa methyonin alebo tak nejako plus vodicka tiez robena ale nazov fuu neviem. No myslim si ze ked natrafite na dobru koznu tak poradi. Vyslo to za par eur.

Izzie

ja som sa s tymto vypadavanim trapila asi tri mesiace a potom som skusila kondicoer redken - -odkaz odstránený- a ten to do mesiaca zastavil tak skús a uvidíš prpadne skús ešte ženšen a ak nič nezaberie iného lekára :)