Ostať, odísť?

Príspevok v téme: Ostať, odísť?
AlenkaB

S priateľom sme spolu 7 rokov, mame 4 ročného syna, žijem v UK on je Slovák . V novembri som sa dozvedela, že ma podvádza s kamarátkou.Najprv som chcela odísť,nakoniec ma presvedčil aby som ostala, veď mame syna. Keby nebolo jeho, neboli by sme spolu.o všetkom sme sa rozprávali, hneď to ukončil. Dali sme si rok, čo bude ďalej. Nekontrolujem ho. V poslednom čase rozmýšľam či som sa rozhodla správne, cítim strašnú nenávisť voči nej a niekedy aj jemu. Dnes som bola na výlete a keď som mu povedala kde, hneď som vedela, že tam bol s ňou. Snažím sa žiť ďalej, ale prestávam mat chuť, stále sa stane niečo čo mi to pripomenie. Chcem byt už šťastná,prebolí to niekedy, čo robiť aby som sa prestala trápiť?

ZivotJeKruty

No byť tebou, nenávidela by som ho viac, než ju (logicky). Nevera by sa nemala odpúšťať. Keby mne toto niekto urobil, tak by mi bolo jedno, že by som s ním mala dieťa, nakopala by som ho do rozkroku, vynadala mu a rozviedla by som sa s ním. Som veľmi výbušná a mám odpor k nevere.

Vôbec by som za ním nesmútila. Nie je logické smútiť za sviniarom. Nezaslúži si to.

Ty sa vzchop a zabudni na ňho. Veď si uvedom, čo ti urobil. Nezaslúži si tvoj smútok jasné ?!!
Hlavu hore a prenes sa cez to.