Už fakt neviem čo so sebou

Príspevok v téme: Už fakt neviem čo so sebou
usliapnuta

Ahojte priatelia.Rozhodla som sa obrátiť na vás,čítala som príspevky v tomto fore a riešia sa tu všelijaké problemy ,tak som sa rozhodla aj ja podeliť so svojím problemom.Mám 27 rokov,priateľa žiadneho a neviem či ma vobec niekto bude chcieť.Ľudia čo ma poznaju,hovoria že som milá,príjemna priateľská spravna baba.Čo sa týka vzhľadu,mám niektore danosti,ktore obdivuju,napr.oči,mihalnice,zuby,vlasy,ale to čo ma špatí je moj nešťastny nos,hoci už bol operovaný,aj tak niektorym ľuďom vadí.Chirurg čo to operoval ešte chválil svoju prácu,že to bude podstatne lepšie,že predtým som to mala "ako neger rozčapene po celom ksichte a aku uhorku som mala predtým a podobne naražky,čo by žiaden lekár z etickeho hľadiska nemal ani z ust vypustit.Už som na roznych forach čítala podobne frazy ako"keď je človek osobnosť, charizmaticky a ľudia sa cítia pri ňom dobre,prehliadnu aj ten nedokonalý nos a ine nedostatky",ale zistila som že je to len fraza,barlička pre zufalcov.Moja kolegyňa,má 26 rokov,kamarati sa so mnou,stále omieľa ako jej je so mnou dobre ako ma má rada a pritom raz spustila posmešne narážky na moj nos,ani si neuvedomila ako mi tým može ublížiť,a 26ročná žena,teda žiadna puberťačka u ktorej by sa to dalo pochopiť,honosí sa tým aká je inteligetna,empatická apod ,a pritom kolegyni ktoru ma rada takto ubližuje,ja som v živote nikomu nevytykala jeho nedokonalosť na vzhľade.Bolo mi hnusne,ako by ma niekto oblial studenou vodou.A ďalšia kolegyňa do mňa začala rýpať,či mi nie je horuco v rozpustenych vlasoch,teraz čo boli take horučavy,že prečo nenosím cop.Aj voči copom mám averziu,protože raz v električke/mala som cop čo moj nedostatok ešte viac zvyraznilo/ na mňa začala mať pripomienky jedna žena či dievča,stála tam s matkou,nejakym chalanom a dievčaťom a keď ma uvidela,začala"Aký ma nos,ja nemám taky,však" a začala si chytať svoj,tiež ho mala hrubší.A celu cestu na mňa pozerala a posmešne hovorila "Kočka",totalne ma to dorazilo,či nejaky kus masa a kosti rozhoduje o všetkom,či už nemožem byť kočka len kvoli tomu čudu medzi očami?

WHISPER

to vieš kym nemá TVOJE peniaze vo SVOJOM vrecku tak sa bude vychvalovať... a potom zrazu on nič...

ja to mam horsie v tom že som bola na OP u červena...
ALE.. povedal mi ze to bude naročene, mozno mal byt uprimny aj ten tvoj Dr. a hned ti povedať,.. čo ja u tohto červena beriem...
bol uprimny a povedal mi že mam zložitý nos, aj velky aj hrbatý, že to bude náročne a kedze su to take zakroky ze na tvari ono sa to neda že sa nos odreže a prišiju ti krásny dokonaly nový...
povedal mi že to bude treba riešiť asi dvomi OP..

a najprv to vyzeralo super, no stalo sa časom že ten nos mi spadol a je do strany a zase mi rastiú hrbole...

tak ale to sa neda ovplyvniť, nos sa mení cely život.. chrupavky sa obnovuju, dorastli mi asi tie zrezane casti...neviem...

mením robotu kde budem zarabat ine peniaze tak planujem mozno o rok zase OP... lebo takto to nechcem nechať, aj vo vnutri nosa mi tam asi spadol do vnutra neviem nejaku chrupavku ci co tam mam, vyrastok a ked sa nadychnem nosom zavadzia mi to, nemala som to... a celkovo sa mi ten nos zväčšil zas... a ja chcem malý pekny noštek... aj ked to neni take strašne ako pred OP... vela veci je aj v hlave už zafixovanych a ked si to práve neuvedomujem , nesustredim sa na to a niekto ma aj odfotí tak na fotke to vyzerá pekne... ale niekedy otras... neviem prečo :-D ked sa pozriem do zrkadla pride mi velky... ale už nepočuvam naražky ludí na moj rypák....

dokonca minule mi milenec povedal že aký mám pekný noštek :-D pritom nevie o tom že mam plastiku... tak ma to potešilo

usliapnuta

Ďakujem za nazory,nech už su akekoľvek.WHISPER,operoval ma MUDr.Šiška,keďže je to lekár s viac ako 30ročnou praxou,doverovala som mu a sám o sebe vyhlasoval,že keby som mala vyzerať horšie ako pred operaciou,tak ma neberie,lebo do takeho rizika že by sa nahodou operacia nepodarila by nešiel a tvrdil že tí klienti čo prešli jeho rukou boii všetci spokojní a nikto sa nesťažoval.Na reoperaciu som už nemala odvahu,lebo som sa bála že ma ešte viac zhovadí,že už potom vobec nebudem vychádzať medzi ľudí.A samozrejme že som si prečítala názory ľudí ktorí boli u neho operovaní a vačšinou neboli spokojní a keď to reklamovali,arogantne ich odbil s tvrdením že on nie je sochar,a pritom predo mnou sa vykrášľoval,že dokáže z nedokonaleho nosa spraviť uplne idealny.

WHISPER

otázka znie prečo si nereklamovala a nesla na reoperácu, kedze je to dosť draha zalezitosť...?
jedine co ti ostava ist znovu na OP... a napis meno Dr. aby sme vedeli...? nezmasakroval ta Dr. Cerven..? na toho su staznosti..?

karinko

pre zakladatelku:to ta fakt trapi aky mas frnak,snad si robis srandu touto temou dufam? :DD chapem ze zeny maju nektore komplexy z vyzoru ale ser nato,mozno si ta najde daky frnaty chalan a budete mat aspon spolocnu temu,a na ludi sa vyperdni tiez,aj tak im jebe setkym heh

Cliattsi

usliapnuta mmm, co ti mam na to povedat?
pises:
Už som na roznych forach čítala podobne frazy ako"keď je človek osobnosť, charizmaticky a ľudia sa cítia pri ňom dobre,prehliadnu aj ten nedokonalý nos a ine nedostatky",ale zistila som že je to len fraza,barlička pre zufalcov.

Je to tiez podla mna fraza. Tiez viem, ako ludia riesia mna za moj vyzor. Je to tym, ze pokial mas nieco, co ini ludia na sebe nemaju (v tvojom pripade nos), tak je mozne, ze to bude vzbudzovat u nich pozornost...
Ja sa snazim nemysliet na to, ako vyzeram. Rano sa napr. nepozeram tolko do zrkadla.
Najhorsie sim zazil, ked sa mi taki mladici smiali v autobuse za to, ako vyzeram. Spravali sa uplne bez empatie. Mam totiz taky "zvlastny" pohlad :)

Riesim to uz odmalicka ale niektori ludia mi zase povedia,ze vraj vyzeram normalne.
Co ti poradirmt? To je asi trpezlivost.

Mesačný princ

Buď rada, že máš taký nos. Ľudia vedia byť takí aj za oveľa iné veci a vždy si nájdu niečo, čo im vadí.