Spálená rady

Príspevok v téme: Spálená rady
Riuskaburuska

Ahojte som na dovolenke pri mori dnes som sa opakovala hore bez a trošku dlhšie takže mám spálené nohy bruško a hlavny problém sú rasisti sú veľmi citlivé a bolesti a taktiež aj bradavky
Viem som hlúpa a ale to mi písať nemusíte radšej mi poraďte čo na to a čo na spálené prsia a bradavky
Diky

Aaae

Este k tomu dodam ze to bol chladivy gel oni tam maju celkom ine pripravky ako mi tu tu take ani nedostanes poto som dlho lutovala ze som si nekupila aj na domov do zasoby lebo bol fakt ze super akoby som mala novu kozu a nic som necitila skus si nieco pozhanat lebo inac to budes mat tazke vydrzat

Aaae

Tiez som sa tak na dovolenke spalila a bol to brutal vyriesila som to tak ze som si tam v lekarni kupila super gel na spaleniny od slnka ak si pri mori v lekarnach by mali mat fakt vysoky vyber lebo s a tam spali kazdy druhy a jeden a pol dna som sedela na izbe pretoze som si nemohla nic obliect a hlavne take 3dni som potom chodila bez podpiry je to brutalna bolest takze taka je moja rada nic ine ti tam nepomoze len mastit a cas

RomcaPomocnica

Prepáč že tak neskoro
Skús aloe vera alebo panthenol
A na tie bradavky to by som radšej skočila na gyndu