Sny s viziou buducnosti

Príspevok v téme: Sny s viziou buducnosti
Jana jana

Chcem sa spytat ci tu je niekto kto ma vizie buducnosti a poradil by mi , ako to ovladat. Uz viac krat sa mi stalo, ze sa mi veci snivali a vyplnili sa. Posledne sa mi prisnilo ,ze hori kybel a tak som rano vsetko kontrolovala. Na to mi volala sestra ,ze jej horal kos. Ze tam v rychlosti jej muz vysypal popolnik a odysiel do prace. Chcela by som sa to naucit ovladat , upresnit vizie je tu niekto kto nieco podobne zazil ci zaziva ? Alebo niekto kto to ovlada?

ElsaS

Mne sa také sny začali snívať ako malej... mala som z toho najprv strach aj poplakala som si, že je nechcem nič vidieť do budúcnosti. A dnes som rada, že ich mám :) Ale tiež ich neviem nejak ovládať a nie vždy sa mi snívajú "sny o budúcnosti", snívajú sa mi aj obyčajné hlúposti ako väčšine ľudí :) len cítim kedy sa mi sníva predpovedný sen a kedy ten obyčajný...neviem ako, ale viem to. Často je to však náročné, hlavne vtedy keď sa ti nezasníva presne to, čo sa stane ale len nejaké znamenie, ktoré ti to predpovedá. Napríklad sen so smrťou niekoho zvykne vystrašiť ale niekedy je to znamenie, že ten dotyčný bude mať dlhý život...vždy je to o inom.