Čo si myslíte...

samucka

neviem co sa stalo, tak tazko povedat, ale asi pre nich nie je pritazliva, mozno je dokonca strojena alebo si vsima viac takych, ktori si ju nevsimaju, lebo so sebou nie je spokojna

WHISPER

.....pokial je tá dotyčná pekná, s dobrou postavou navyše múdra, úspešná, samostatná, má vlastný názor, nenechá si skákať po hlave,.. tak toho sa napriklad chlapi boja - trpí ego...

a radšej si vyberu nejaku "puťku" ktoru "kam posadia tam sedí"
lebo vedla takej sa cítia dominantne, mužne a netrpí im ego,..

alebo tie ktoré nazývaš "mrchy" to su ženy ktoré aj napriek tomu že neprekvitajú krásou, často ani dobrou postavou ale majú neskutočné sebavedomie že si to dá výstrih po pupok, top z pod ktoreho sa vylieva pneumatika kolo pása, mini sukničku, ze jej rit vidieť, ale v gebulke prazdno, ale to sebavedomie čo z nich vyžaruje chlapov pritahuje a zas ego netrpí- pri takej sa chlap citi dominantne..

ked je zena pekna, s dobrou postavou a to čo som vymenovala vyššie, tak trpí ego, lebo sa chlap boji toho ze ked taka zena na verejnosti začne rozpravať tak jeho zatieni, lebo ma prehlad, vie sa vyjadrovat na urovni, je inteligentna..atd...
a tiez je pekna takze sa chlap boji ze by prisiel nejaky alfasamec a prebral by mu ju, zvlášť ked vidí že za tou zenou sa otáčajú všetci chlapi na ulici...

...tak si radšej vyberie tu "puťku" nevýraznú šedú myš, ktorú ked zoberie do spoločnosti tak ona bude vedla neho len sedieť a čušať
a on sa cíti ako mačo, može sa predvádzať, je dominantný...

zena

ze boh vie ci ta zena pise pravdu moja ! naozaj je taka ? a tie mrchy su mrchy ? a su skaredsie ? a vsetky ? a co este nenapises. a ked si kraska krasky byvaju chladne a aj tak chcu aby po nich isli len krasavci takze o akych dalsich muzoch sa bavime ??? ty im co opatujes nejaky zaujem ? asi tazko vsetkych odpinkas nezaujmom a vyberas si len najkrajsich tak co picujes.

LAXMI

Nuz, tomu sa hovori smola. Zrejme si nevyrazna a chyba ti stava.
Nie vzdy ti staci pekna tvaricka a telo. Jednoducho nie si osobnost.

Mesačný princ

Je tá žena niečím výnimočná?

Ak áno, tak si ju určite všimnú. Ak nie, tak darmo bude pekná a múdra, nevšimne si ju nik.