Striekanie

nnnuuu

Mesačný Princi(!), Mesačný Princi(!), nepotešil ste ma, tak ani ja Vás nepoteším:-( Počnúc dnešným dňom počítajte s permanentnými problémami v každej sfére Vášho (biedneho) života, hoci Vám už vopred prezradím, že by ste tieto ataky, vyžadujúce si nahlásenie na príslušnom hlavnom orgáne, mali prežiť. Tak sa držte, chlape!
P.S. Už neviem, či dnes vyhráva vtipnejší či blbší:-D

Mesačný princ

Never tomu, podľa mňa to tie ponožky zachránia :D A ako poznám toho tam hore (občas sa zastaví na Mesiaci) tak tu síce starnem, ale on povedal, že ma nemôže zlikvidovať. A na mesiaci starneme 100x pomalšie :D A nemáme žiadne problémy :)

nnnuuu

Mal by si si tie ponožky dať dole, keď ťa vystrie a budeš v spravách (možno), tak na teba bude krajší pohľad.

nnnuuu

Mesačný Princ, mal by si sa ísť okúpať, vonku je teplá voda, aspoň raz v roku by si sa mal okúpať, však tu na fórum už kvôli tvojim smradľavým ponožkám ani nikto nechodí. Že ťa hanba nefackuje...

nnnuuu

Mesačný Princ, ešte neznamená, že keď máš rád leto, že ti nemôže zapiecť procesor. Na tvojom mieste by som sa až tak nesmial. Je horúco, veľa vody nepiješ, o čom všetci dobre, ale že všetci dobre vieme. Podľa mňa je s tebou koniec. Raz ti ešte dovolím, aby si sa zasmial, ale potom už nie, tak, na!

nnnuuu

Mne strieka na dvore fontána, neviem, či tiež v noci nesexovala. Jasne som im povedal, že chcem fontánu, ktorá nebude striekať a napriek tomu strieka. Ide ma poraziť. Niečo dobré, ale celé zle.