Mesiac trvajúci menzes

Príspevok v téme: Mesiac trvajúci menzes
Sikura

Mám menštruáciu už od svojich 16 (mám18) a doteraz sa mi to nikdy nestalo. Vždy ju mávam takú slabšiu až niekedy v podobe výtoku. Na začiatku leta mi začala menštruácia presne ako mala ale keď mi už po 7 dňoch (presne tak dlho ju mávam) skončila tak ma druhý deň sa objavilo celkom silnejšie krvácanie ktoré trvalo približne do piatku (tohoto týždňa) potom to začalo ustupovať a dnes zase iba také slabunké ale dnes niekedy mi mal podla kalendárika začínať menzes(normálny). V prebehu tohoto týždňa som už bola aj na ženskom ale tam ma bohužial nedokázala vyšetriť lebo som nemala plný mechúr (ani mi to nikto nepovedal že ho mám mať) a nedokázala som sa uvolniť (bolo to pre mňa prvykrát) tak ma preobjednala na následujúci týždeň. Celkom sa bojím a už mám aj nechuť v rámci tohoto. Mesiac furt to isté dookola meniť a neviem čo. Je to už aj na psychiku ťažké pre mňa. Bolesti nemám iba krvácam. Pohlavný styk som nemala ešte.

malamima

Veď to nie je mesiac-je to viac ako 7 dni.
Ked ti začal od 16-to r.to sa ešte rokmi dolaďuje a mení.
Uvidíš, možno si viac behala, veľa povinností,
Nejedla si cviklu, veľa červeného?? Z toho býva červený moč.Hlavne sa nestresuj, nebolí ťa nič,nie?
Možno len niečo prechodné