Páčia sa mi podstatne starší muži

Príspevok v téme: Páčia sa mi podstatne starší muži
lienka333

Ahojte...Mam taky mensi " problem" Mam 20 rokov a kebyze si mam predstavit s niekym vztah,tak len s 34-40 r. muzom....Proste chalani v mojom veku ma absolutne nepritahuju ani nepritahovali a neviem si s nimu predstavt vztah.Mozno niektori budete hovorit,ze to preto,lebo mi chyba otec....mozno....ja som s nim vztah nikdy nemala....Potrebujem citit oporu,bezpecie,pevne objatie a to naozaj citim len pri muzoch v tejto vekovek kategorii.....a to nehovorim,este ked su inteligentni,uspesni a autoritativni...uz som mala takyto kvazi " vztah" a bola som najstastnejsia na svete....a sex s takym muzom je uzasny...mozem sa cela odovzdat,to by som pri mladych nedokazala....Uz sa ma kamaratky pytaju,ci niesom na baby,ked nikoho nemam....ale ja sa aj trochu hambim za svoju " orientaciu" ale mam pocit,ze inak to uz nebude...

SomNaHlavu

lienka333 - A čo si mám o sebe myslieť ja ? Tiež mám 20 rokov a moja najväčšia (hoci celebritná) platonická láska je 64 ročný herec. Potom sú ďalší (56 ročný a 47 ročný). Takže čo za "orientáciu" mám ja ?

Jat

Vami uvedený "problém" nie je vo veku v intervale od 15 do cirka 23 rokov vôbec zriedkavý. Je len na Vás, ako sa rozhodnete tento Váš "problém" riešiť. Či už podľahnete momentálnym "chúťkam", alebo sa tieto rozhodnete ovládnuť, nemusí Vám zaležať na reakciach osôb vo Vašom okolí. Kto sú oni, že si dovolia kritizovať rozhodnutie niekoho iného ?! Kto sú oni, že sa dokonca pokúsia toto rozhodnutie tej-ktorej osoby zmeniť ?! Nikto.

Iwwwanna

No, poviem ti, ze aj ja som bola na starších, môj je odo mňa starší o 25 rokov a až počas spoločného fungovania a jeho zdravotných ťažkostiach mi došlo, že to nieje také, aké som si to ja trúba vysnívala, má svoje návyky, je otrávený, nečakaj, že z teba bude paf, všetko pekne ma prežite a je rád že je rád.... Dnes by som už do takéhoto vzťahu nešla, ver mi, ak chceš byť zabezpečená, radšej makaj na sebe a zameraj sa ma mladších inteligentných mužov.... Ak chceš žiť život s podstatne starším mužom dobre si to rozmysli, pretože budeš otrávena, prvé mesiace ok, ale potom už nič ani sex, proste čistá nuda, dobre si to premysli ak nechceš žiť život ako po 40 rokoch manželstva