som v praci smutna

Príspevok v téme: som v praci smutna
nestastna20

ahojte ludia... ani neviem preco sem vlastne pisem... som mlada baba ktora dostala konecne pracu...kedze mam aj v normalnom zivote strasne malo kamaratok tak som sa tesila ze aspon tam niekoho spoznam... najdem si kamaratku na chodenie von po kavach mozno nejaky vylet.. a namiesto toho tam ma kazdy tak o 10-20 rokov viac ako ja...citim sa tam strasne osamela a nemam si s kolegami co povedat...oni stale len o deckach debatia a take temy do ktorych sa nemam ako zapojit... robota ma bavi ale toto ma na druhej strane mrzi... o com sa s nimi bavit?

susi303

sasi- ja som z nitrianskeho kraja, konkrétne nové zámky, dám ti na seba mail, ak myslíš kľudne sa ozvi... molnarovazuzi@gmail.com

susi30333

ja som s tým takisto, tiež nemám kamarátky, lebo všetky sú už zadané a rada by som niekam vypadla- či už na kávu, výlet, kino, kupko, diskotéky....odkiaľ si? Koľko máš rokov? Ja mám 32 ale som slobodná bezdetná a rada by som trávila voľný čas nejak inak, ako sama...

mojeno

Ja som bol tiež v práci najmladší keďže som nastúpil do štátnej sféry ako 20 ročný a samé babky 50 ročné okolo mňa :D Som bol zúfalý a potom som sa skamarátil s jedným kolegom čo mal na nich stále sexuálne narážky a tak som sa k nemu pridal a zistil som, že sú úplne super :D Sa neurazila jedna slobodná ani na to keď som jej povedal, že už tam má asi pavučinu :D

nnnuuu

Aj keď je človek medzi ľuďmi ešte neznamená, že je vôbec s niekým, taká je realita. Nauč sa byť sama so sebou a vybavené.

nnnuuu

To je o tom, že každý si myslí, že keď niekam pôjde, tak tam to bude automaticky lepšie, čo zvyčajne nie je pravda, ak tam nie je ešte horšie, ako tam kde si.