je to dobrý napad?

Príspevok v téme: je to dobrý napad?
erika1992

V piatok ma čaká jeden prejav a som z toho brutalne nervozna. Už pred mesiacom som mala jeden a vtedy som to musela zrušiť, bo by som to nezvladla, strašna uzkost vtedy prišla na mna. To bol prvý moj takýto prípad. Predtým som to zvladala dobre, aj VS a tak. Ale z tohto piatku mam strašne nervy a myslim si , že to opäť zrušim. Ale kamoška mi poradila a dala nejaky neurol, ze si mam pred tým dať, že sa mi ulavy, lebo ona ho uziva a citi sa po nom dobre. Je to nejaký 0,5mg, či take dačo. Mam to vyzkušať? ale bez miernej pomoci to nezvladnem. Kedy ho mam uziť? dakujem. erika

Tomas12345

Jednorazovo mozes len si nato zbytocne nezvykaj. Naozaj len vynimocne si ho davaj. Inak okrem neurolu je dobry aj guajacuran a ten je nenavykovy volne na predpis

Airama

Ano je to dobry napad , daj si ho , pomoze ti....
Ja si takto korigujem sf uz 20 rokov, a nemam problem so zavislostou , lebo ho uzivam prilezitostne , never tym bludom o navykosti , to by si ho musela uzivat denne a vo vysokych miligramoch.
Je to nerovnovaha v mozgu a ty s tym nic neurobis , to ako keby si cukrovkar chcel psychoterapiou upravit cukor, musis sledovat svoje telo a vediet kedy mu treba pomoct , to ako ked si da alergik liek pri prepuknuti relapsu reakcie na alergiu , tiez mu po oze len liek , proste je to tak....sf je choroba ako kazda ina , treba ju prijat a naucit sa s nou zit , vekom trochu ustupi ale je to spolocnicka dlhodoba , viem je to neprijemne , netreba proti nej bojovat , lebo tym len zosilnujes jej ucinky , je to nerovnovaha v mozgu a stym nic nenarobis ......

erika1992

naozaj až tak vyrazne pôsobi na človeke? kamaratka mi povedala, že ma to pekne ukludni, ako keby som si trošku vypila. Ze nič zle sa nemôže stať.

juluu89

A Ako chceš prednášať-neviem kde,ked si dáš neurol a budeš zblbnutá.Pokiaľ to vieš tak obecenstvo si nevšímaj.Možno máš teraz zlé obdobie tak neprednášaj. Neurol určite nie.Skus-B vit.-banan, kvasnice a tak.
Alebo si daj okuliare-schovanie očí-obrana.Usmievaj sa ono to samé nabehne(: