OTEHOTNENIE POCAS MENZESU

zuuzu

...nemusis sa nicoho bať, ved ked sa neurobil...ja beem anitkoncepiu, ale mam napisane na pribalovom letaku ze antikoncepcia ucinkuje od prveho pouzitia, ale moja gynekologicka mi povedala ze prvy tyzden by som sa mala este chranit.

saaaj

Mne sa stalo uplne presne to iste asi pred 3 tyzdnami, mala som uz \\\"v sebe\\\" tretiu tabletku a tiez som sa cely mesiac bala, ci sa nemohlo nieco stat. Tiez sa neurobil do mna. No a dnes som to dostala!! takze som strasne rada. Ale uz nikdy nebudem taka neopatrna, lebo tie stresy cely mesiac za to fakt nestoja :(

melissa

môžeš otehotnieť počas začiatku menzesu-asi 8rokov som sa liečila na neplodnosť a nakoniec som otehotnela na začiatku menštruácie-ako sa neskôr zistilo, mala som posunuté plodné dni!

agina

Chranena si uz po uziti prvej tabletky, samozrejme s nejakym casovym odstupom. Po uziti druhej si uz chranena na tych 99% co propaguju.

qiu

to cica
po 2 týždnoch? všade čítam že po užití prvej si už chránená... A tak mi to povedala aj gynekologička. Ja som sa nato kedysi spoliehala a nič sa nestalo... žeby som mala len šťastie...?:D

poliewoocka

To je nezmysel.Pocas menstruacie odchadza z tela vystelka maternice aj s neoplodnenym vajickom a ak sa este nespravil...nemas sa coho bat.Bejby nebude...

cica

predpokladam,z textu mi vychadza ze si brala prve balenie...????prvykrat zacina ucinok HA az cca po 2 tyzdnoch...lepsie je urobit si test,pre istotu