Striedavá zápcha so zápchou a tenká stolica

Príspevok v téme: Striedavá zápcha so zápchou a tenká stolica
Zufalocka1234

Dobrý deň mám 13 rokov pred asi týždňom som mala niekoľko dní zápchu potom ma to prešlo a asi o 2 dni som dostala hnačku, ktorá trvala 2 dni na ten druhý deň ma večer začalo zapekať a zdúvať pokračovalo to do druhého dňa a potom keď som išla na záchod mala som tenkú stolicu potom zase večer som ju mala riedku a aj na druhý deň ale nebola úplne riedka a bola zase tenka.Mám aj bolesti brucha.Bojím sa toho čo by to mohlo byť lebo na internete som čítala že by mohlo ísť aj o rakovinu hrubého čreva... :(

Miska164

naozaj to nemusi byt nic vazne, aj ked IBS syndrom drazdiveho creva netreba tiez podcenovat. Ale vyskusaj probiotika, tie mi zabrali

Veronika3991

neboj sa, urcite to nemusi byt rakovina hrubeho creva. Naopak, priznaky co opisujes su typicke pre IBS – syndrom drazdiveho creva. Casto sa tam strieda zapcha, hnacka, nafukovanie. Nemas teraz nejake narocnejsie stresove obdobie? Mohlo by to byt aj tym. Skus pozriet tuto www.cojeibs.sk

medikamentus

Musis povedat mame a podstupit vysetrenia, aby si sa nebala. Lebo, verim, ze mas
strach a aj ja by som sa bal, aj ked dospely. S najvacsou pravdepodobnostou to
nebude nic vazne, tak povedz mamine a chodte najskor za pediatrom. Bude to
urcite v poriadku a ty sa uz nebudes muesiet bat... Hnacka moze byt aj zo stresu,
ktory si neuvedomujes a potlacis ho do uzadia. Nic sa neboj.