skupinová psychoterapia

Príspevok v téme: skupinová psychoterapia
1234adri

mám diagnózu hraničná porucha osobnosti a už niekoľko rokov sa liečim u psychiatra najmä kvôli depresii a sebapoškodzovaniu. stále beriem lieky, ale ešte žiadne mi nepomohli, aj sedenia u psychológov boli zbytočné. pred pár mesiacmi som bola prepustená po hospitalizácii na psychiatrii a tam sa mi zapáčili skupinové terapie, ktoré sme mali každý deň s inými pacientmi. keď sa mi doma znovu pohoršilo, začala som hľadať niečo také aj vonku, ale nič som nenašla. bola by som vďačná, ak niekto viete poradiť, čo sa takýchto terapii týka alebo máte skúsenosti s touto diagnózu

OlenaT

Ja som blizko Bratislavy, som z Tomasova. Mam rovnaku diagnozu. Poskodzujem sa inym sposobomm Prosim poradte mi v skupil prosim vas velmi pekne a naliehavo lekara , ktory praktizuje liecbu v skupinach. Liecim sa liekmi, ale som na pol ceste.

OlenaT

Ja som blizko Bratislavy, som z Tomasova. Mam rovnaku diagnozu. Poskodzujem sa inym sposobomm Prosim poradte mi v skupil prosim vas velmi pekne a naliehavo lekara , ktory praktizuje liecbu v skupinach. Liecim sa liekmi, ale som na pol ceste.

HPO

Ahoj, tiež mám HPO, tiež mám depresie a tiež si aj ubližujem a tiež som bola nie jedenkrát na hospi. Môžeme pokecať, aký máš mail?