pehy

bonduelle

Ved pehy su krasne :) Este nejak rok, dva dozadu, som sa stale v lete hnevala, ze oh zase pehy, tak ich nenavidim...No to co sa stalo tento rok, absolutne nechapem. Ani jedna peha, a to som sa vystavovala slnku. Predpokladam ze to bude opalovacim kremom, ktory som si davala vzdy ako som sla von, ale podobne to bolo aj pominule roky, akurat ina znacka. Len dufam, ze nabuduci rok mi vybehnu pehy, teraz mi vazne chybaju, uz sa tesim na dalsie leto:)

yuya

Pehy sa nedaju navzdy odstranit. Tak ako jemne vyblednu v zimnom obdobi, tak sa zvyraznia v lete. Je dolezite mat na zreteli, ci investujete do niecoho co nema trvale vysledky. A je pravdou, ze muzov pritahuju pehy!

mimuska

jooj aj ja mam pehy a mne to vadi .. ale ked baby pisete ze chalanom sa to paci tak je to potom dobre ne ??? :D hh ... no :) .. .) a ja stresujem preto ze ich maam :D

lenka22

aj ja mam pehy, najviac mi to vidno ked ma trosku pripali slnicko na jar a cez leto:))) podla mna je to na babach krasne a zlatucke. Chlapom sa to nehodi. A vobec som nikdy neuvazovala ze by som si ich nejako prekryvala alebo dala odstranit :))) nechaj si ich aj ty, ved nie kazda je pehata a je to take krasne :)

ivette

Hlavne, moja, mas nastastie len 15. Ten zakrok memozes postupit ani keby sa aj tvoji rodia postavili na mihalnice. Radsej zahod komplexy a maj sa rada taku, aka si. Ked odstranis pehy co dalej? Pojdes na liposukcia, silikony, transplantaciu vlasov? Pehy sa ludom pacia, nedaj na kecy pubertakov a zacni sa na seba do zrkadla usmievat. A je pravda, ze pehy sa pacia aj chalanom.

dijuska

pehy su straaaaaaaaaaaaaaaaasne zlatucke chalani ma chcu len pre pehy,o ktorych som myslela,ze je to pohroma,podla mna su straaaaaaaaaaaaaasne milucke chalani ich zboznuju,vsetci!

barborka115

pehy po lasere nebudes mat...to je jasne nie?ale bude to stat dost,urcite si to nezaplatis z vreckoveho.ale zasa az take strasne drahe to nie je.aj ked hovoris ze sa nepytas na to ci su pekne alebo nie,ja suhlasim s kolegynou pehy su in.a suhlasim aj s tym ze sa mas poradit s koznym doktorom.pre istotu,aby ti nezostala na tvari nejaka spust