Vekra skusenosti

Kaiman36

Rozhodne súhlasím s Kubas, okná by sa mali riadiť kovaním a tesnením, rám okna sa potom odvíja od toho. Za seba doporučujem od Vekry okná so stredovým tesnením, sú lepšie ohľadom izolácie takže do domu super.

Kubas

Podľa mňa ani nezáleží toľko na tom z čoho máte okná urobené ale hlavne na kovaní, tesnení, akú majú schopnosť izolácie a daľšie technické parametre. Podľa tohoto by sa potom mal odvíjať materiál z ktorého okná budú…u mňa to dopadlo tak že som u Vekry kúpil drevené okná zo smreku s tepelne izolačným zasklením a som spokojný, tým že som si toto všetko postrážil tak si trochu fandím že mi okna vydržia.

radobelon

Ja mám teda drevené okná od Vekry a sú bez poruchy, jediná nevýhoda je u nich starostlivosť, ale keď človek chce aby dom vypadal dobre tak pre to musí niečo urobiť. Než si priplatiť za materiál je podľa mňa lepšie zainvestovať do lepšieho kovania, to je u okien podľa mňa to hlavné, materiál je potom na vkuse každého.

norbertmo85

mám rovnaký názor, mal som v byte drevené okná a to čo som s nimi musel riešiť už by som nerád opakoval. Podľa mňa je lepšie si priplatiť za lepší materiál než potom dávať peniaze do opráv. Zatiaľ čo ich od tej vekry mám tak s nimi nebol problém, tak snáď to tak aj zostane.

0vecka

iba som to tak preletel. Ja by som si plastove a drevene okna/dvere uz vobec nedal. Po par rokoch sa mozu poohybat. Podla mna su hlinnikove lepsie.

Marpin48

Ja som si zase pri podpisovaní zmluvy všimol že mali zle zapísanú dodaciu adresu, nič hrozného, ale aj tak by to bolo nepríjemné to potom riešiť a zdržalo by to montáž na ktorú sme celkom súrili. Hneď sa nám obchodník ospravedlňoval ako by to bol koniec sveta. Takže áno, naozaj je potrebné si všetko poriadne prečítať. Potom už bolo našťastie všetko v pohode, aj montáž.

pedrosss

Problém je že si to človek musí kontrolovať vždycky a všade no…ja som to mal rovnako u kuchyne ktorú som si nechal robiť na mieru a taktiež mi ju zle zamerali a riešili sme to dlhšie ako mesiac. U okien som si už na to dával pozor a čo som sa kukal tak mi to u Vekry zamerali i objednali dobre, ale aj tak je doležité si všetky tie podklady prečítať než niečo podpíšete. Hlavne že tie okná fungujú.

Lenka444

Vekru neodporúčam. Bola som vyberať tovar osobne na predajni a predavač mi zle spísal objednávku. Nepreverila som si presné označenie tých výrobkov v objednávke, ale na druhej strane som predpokladala, že predavač, keď si niečo osobne vyberiem na predajni, že to spíše správne. Reklamáciu mi vôbec nechceli uznať, argumentovali, že je to môj problém. Potom bol problém aj s realizáciou, raz tovar dokonca stratili a museli ho vyrábať opäť a niekoľko krát odvolávali zameranie aj montáž, a to v čase alebo tesne predtým, než už mali prísť, čo mi spôsobovalo problémy, lebo som si musela vybavovať stále voľno v práci kvôli tomu. Dokonca raz nezavolali vôbec a kebyže sama im nevolám, tak by mi nedali pravdepodobne ani vedieť, že neprídu. Nakoniec po niekoľkých mesiacoch som sa dočkala aj montáže. Tovar bol kvalitou v poriadku, iba ma sklamal ten ich prístup v komunikácií.

houser45

Komunikácie a montáž už u nás prebehla taktiež v pohode. Máme od vekry plastové okná, a zatiaľ sú v pohode, a celkom aj za dobrú cenu, je dobré si počkať na nejaké akcie.

jake25

Podľa mňa sú okná od Vekry kvalitné, určite 100% lepšie ako nejaké okná z Poľska. Ja ich od nich mám 3 roky a som s nimi spokojný.