Silná bolesť pravej mandle

Príspevok v téme: Silná bolesť pravej mandle
Tkkkj22

Zdravim, chcela by som sa opytat. Asi pred mesiacom som ochorela, zacalo ma skrabat a boliet hrdlo, na druhy alebo treti den som stratila hlas a do tyzdna som bola viacmenej fit,medzitym som bola u lekarky a odporucila mi vysetrenie na alergoimunologii. Myslela som si ze to uz preslo, lenze asi o 2 dni po tom ma opat zacalo boliet hrdlo, to bol asi utorok a na vysetrenie som bola objednana v stvrtok. Tak sa zistilo ze mam alergiu na travy, zakazala mi konzumovat med a vraj by bolo dobre ak vyradim aj citrusy.Predpisala mi nejake lieky na imunitu broncho-vaxom a aj tablety rupafin.Malo by mi byt lepsie lenze ja sa citim horsie.A ta bolest hrdla trva az doteraz, najprv to vyzeralo len na taku nadchu, potom ma zacalo v noci dusievat a teraz ma uz prestava dusit ale mam sialenu bolest v pravej mandli, tazko sa mi prehlta ,nemozem sa poriadne ani napit a ta bolest vystreluje do ucha. Boliet ma to zacalo predvcerom k veceru a prestalo to asi vcera na obed, a vecer asi o 11 to zacalo zas. Nevie mi niekto poradit co to moze byt?

Flaviafanfa

Dobry den, prave som nasla vas prispevok.. co bola pricina vasich tazkosti? Ja mam presne to iste... bolest hrdla, mandle .. jeden den ok potom to zase zacne. Na alergologiu som objednana az v 16.7.2019 ?