PORADTE AK VIETE

Príspevok v téme: PORADTE AK VIETE
zuzikaa

Takze takto...Asi od zaciatku tyzdna mam nejaky divny vytok.Teda nie je to ani vytok,ale akoby zo mna tiekla voda.Navyse ten pach mi nie je velmi príjemný.Posledné 2 dni však akoby v tom výtoku bola aj krv.Vyzerá to ako špinenie pred alebo po menštruácii.Ibaže ja ju mám dostať až 10.7.Je mi to nepríjemné,hlavne pred priatelom,nemozem s ním predsa...ked neviem co mi je.Navyse ma aj trosku boli brucho,ako pred menstr.a brucho mam akesi napuchnute.Dufala som ze to prejde,hygienu dodrziavam,sprchujem sa 2 x denne a 2x denne menim spodne pradlo,ale asi to same neprejde...Neviete mi poradit nieco,nejake bylinky,kupel alebo nieco?chcela by som s tym nieco robit uz dnes,skor nez pojdem na gyn.prodim poradte ak viete,musim sa toho zbavit!moze ist o nejaku infekciu,bakterie?mohla som nieco "chytit od priatela?"

janca

ak viete prosim ahojte baby prosim poradte mi co mam robyt aby som esce tento mesiac dostala raz menzes mam ho od dnes ale 4augusta ideme na dovolenku a nechcem to mat cez nu. neviete daky domaci recept(ziadne tabletky ani inekcie) nieco co mate overene aby som si privolala krami skor prosim poradte daco

cica

preco sa chces spoliehat na ludi cez net????ved my necitame myslienky a nevidime do seba,a priznaky nam tiez nemusia napovedat,ze ....TAK TOTO PRESNE MAS...!!!!????chod na gyndu spravi ti kultivacie alebo si daj robit rovno testy na pohlavne choroby...tal to neodkladaj a uzaj chod...su to zakerne veci,ver mi

slaša

Na tvary sa mi urobili pigmentové škvrny je možné ich odstrániť a ako poradte mi prosím.Počula som,že pomáha aloe vera ak máte niekto s tým skúsenosť tak mi napíšte. Ďakujem

zuzikaa

Ok,necham to na gyn.co vyzistuje.Len ste ma vystrasili s tym tehotenstvom :( Chcela som robit test uz teraz len sa od sameho stresu nemozem vymocit :)

ledaq

chlamydie mozete mat od predchadtajuceho partnera,mozu to byt roky,pokial sa oslabi imunit.system,nastava problem.daj sa vysetrit skor,ako sa rozhodnes otehotniet,potom z toho su zbytocne potraty,resp.mimomater.gravidita.

ledaq

ak to budu chlamydie,obaja sa musite preliecit,a never bludom,ktore tu citam,ze to das do poriadku jukou a tak.tam musia byt dane antibiotika presne na danu chorobu,nie hocijake.nakazis sa uz pri prvom pohlavnom styku.drzim prsty,a hlavne necakaj,kym to bude chronicke.

zuzikaa

Kde sa mohli nabrat ked som s priatelom uz 3 roky,nikdy mne ani jemu nic podobne nebolo,a partnerov nestriedame.Teda aspon dufam ze ma nepodvadza!!!