chudý ale až moc

Príspevok v téme: chudý ale až moc
kolega

Ahojte.
Mám taký probleém mám 22 a vždy som bol chudý. Ale až moc že pri 180 cm/ 55 kíl. Chcel by som trochu pribrať aj do svalov ale nechcem byť ako gorila. Normálne zdravo pribrať aspon na 70kg časom. viete mi poradiť. kvoli tomu som aj neschopný najsť si niekoho na vzťah, fakt stým mám problem. mávam aj žaludočne problemy často, ale snažím sa liečiť. ďakujem

giomo

Chudí ľudia sú bežní a najma vysoky. A nikdy nepriberú su také typy.Musia viac asi jesť keď majú takú výšku.
Neznervozňuj sa keď normálne ješ,nesledyuj to. Mala som známeho čo bolvysoký a extremne chudý, a s ým nepohol akokoľvek sa snažil.

Tomas12345

Tak skus len turistiku denne aspon 7000 krokov prejst to je cez 5 kilometrov denne .To je tak hodina chodze. Tym padom naberies do svalov a taktiez zacni jest aj trochu tucneho.

uterak

Daj sa vysetrit, ci nemas pasomnicu. Väcsina ludi co ju maju, ani o tom nevedia, ze ju maju. Ja som mala pocit, ze mi ubuda dokonca zo svalov, ked som mala pasomnicu a to som ju mala len asi 3 roky a narastla do dlzky asi tak 50 cm a potom zdochla. Normalne som si ju nasla v stolici a odvtedy pokoj. Strasne vela som pocas tych troch rokov jedla a kazdu pol hodinu mi skvrkalo v bruchu a triasli sa mi ruky od hladu, nic ma nevedelo zasytit. Zjedla som rezen s hranolkami a do pol hodiny skvrkanie v bruchu, pocit nenormalne silneho hladu a pocit na odpadnutie od hladu. Strasne casto som pri pasomnici mavala chut na tucne mäso a na klobasy a tucne bravcove a take grcave, co som nikdy predtym nemusela a teraz uz to tiez nejem, fuj. Viem len, ze som vtedy bezne kupovala veci na seba na detskom oddeleni, lebo na dospelacke mi bolo zbytocne ist, kedze tam bolo vsetko pre mna velke. Take, ze nohavice 164, bluzky a tricka velkosi 164 bola normalka, po vyluceni pasomnice som pribrala do svalov, aj trochu do tuku, ale nevadi mi to, uz zase kupujem oblecenie na damskom a nie na detskom. Dalsi dovod, ze si chudy, moze byt, ze este nemas ukonceny telesny vyvoj a priberies casom do niekolkych rokov. Dalsi dovod, ze mas tenke kosti a s tym nic nespravis, take kosti ti uz zostanu. Okolo tenkych kosti aj svaly budu tenke, nech by si aj kolko cvicil, to si potom taky ten ektomorfny typ. Asi ti v skole na telesnej dobre isli atleticke discipliny ako skok do piesku a beh na dlhe trate, kedze si bol lahucky a lahko sa ti pohybovalo a behalo. Takemuto typu muza by ale prospelo v ramci skraslenia svojho tela chodit pravidelne do posilky alebo aspon kupit cinky jednorucky a cvicit doma, nadobudnut male svaly a baby sa o teba len tak trhat budu, uvidis. Lebo prave väcsine dievcat sa pacia stihli muzi s tenkymi kostami a s malymi svalmi. Maloktora zavadi ockom po vymletom steracovom svalovcovi a po velikanskom tucniakovi. Ty ako chlap ked si das od dnesneho dna zaväzok, ze budes pol hodiny denne cvicit, z toho zaradis prevazne posilnovacie cvicenia ako na ruky s cinkami jednoruckami, potom rozne verzie klikov ako kliky na pästiach, kliky na prstoch, kliky s nohami na posteli, kliky s nohami na zemi, kliky s rukami na siroko od seba, na sirku tela, na uzsie od seba... a na nohy drepy s vyskokmi, na chrbat nieco ako zaseknut si nohy pod nabytok, lahnut na brucho a dvihat sa, na brucho povedzme sklapacky alebo brusaky, co ti je lepsie... Ani do fitka nemusis chodit a minat tam prachy a do troch mesiacov uz uvidis na sebe poznatelne zmeny, ze sa rysuje svalstvo, zväcsuje hmota. Co sa stravy tyka, nezabudni na jogurty a na vajecne bielky, dopraj si hlavne pestru a vyvazenu stravu, ale nie mastne a tucne jedla, ale normalne zdrave chude mäso, kuracie prsia, strukoviny a varenu zeleninu, dostatok zeleneho salatu. Ovsene vlocky su fajn, ale müsli radsej nie, lebo tam mas moc cukru, z toho tak akurat diabetes mozes dostat. Uvidis, dobre bude a hlavne nezer sterace, lebo tie by z teba urobili odpudiveho chapa, z akych je zenam na grc, ale oni o tom nevedia :) Aj ked toto leto z teba este krasavec na plazi nebude, ale o rok na dovolenke pri mori uz budu babenky po tebe kukat, uvidis. Len svihaj kupit tie cinky a daj sa do toho :)

peterssonne

ta rada nizsie je fakt obdivuhodna kravina... mastnejsie a vyprazane jedla to je urcite zdrava cesta.. priberies tak len do tuku, budes naliaty jak prasa a telo sa ti urcite nepodakuje ale je to na tebe

peterssonne

vidiet ze si nikdy necvicil, pretoze nevies co za tym je a byt ako "gorila" nie je jedna navsteva posilky a jeden proteinovy shake..
pri tvojej vahe a urcite aj slabej sile budes naberat do svalov velmi pomaly a naberies ich samozrejme len cvicenim..

je to jednoduche.. cvic celotelovo s vahami ak nevies ako, naj zo zaciatku s trenerom..
zacni poriadne jest a fakt aj vyzivne potraviny a priberies.. zdravou cestou a cvicenim z 55 na 70kg priberies najskor tak za rok.. ale samozrejme je tu aj ina, rychlejsia cesta a vyzrat sa hlupostami a nabrat do tuku
na makra by si mal urcite prijat denne aspon 80g bielkovin, idealne 100, 50g tuku a tak 200g sacharidov pripadne viac to si uz sledujes pozorovanim tela a vahy.. hoc aj budes cvicit bez potrebnych zivin nepriberies, skor este viac schudnes

pavel y

Skús jesť ťažšie, mastnejšie a vyprážané jedlá, aby si pribral. Svaly si vypracuješ jedine cvičením.