Kosenie

piter

cakal som nieco ako pisala alenicka ale bohuzial nie na kazdeho to tak funguje, ja sam som to skusal a vysla z toho este horsia alergia aku som mal, a ta kosacka pomohla zas netreba cakat zazraky, ja som len cakal na zlavy na nich lebo su dost drahe ak mozem tak ti za seba poradim toprobot tam som vyhmatol na nich dobru akciu kedysi ale inak ak mas tak si pozeraj vsetky stranky a striehni si na to pripadne to skus ako ja prve ze len kosit a pozorovat ci sa to nezlepsi len je to fakt na vlastne riziko a zas stale su tabletky, spreje a dristy pre alergikov ale to je take no, ja ich nemam rad preto je dobre hladat aj ine riesenie a tie zvieratka tiez nemusia byt prave vyhra:D

EkoLife

Pri tomto by sa priklonila k tomu co pise Sevrinka to je skvely napad len si neviem moc predstavit nejaku ovecku alebo kozicku v dome na predmesti plus asi by to neprezili ani okrasne kvety pri nich ale pravda mohli by sme sa vratit k takemu viac "eko" rieseniu.

alenicka55

inak k tomuto ešte môžem povedať že práve tým že kosíte, môže tá alergia nejako ustúpiť... jasné ak to prekáža tak nekosiť celú záhradu naraz ale po kúskoch... zas na druhú stranu nemám to od lekára mali by ste sa možno poradiť o tom aj s ním on by mal vedieť lepšie....

clara474

Och, alergie a kosenie, to je veľmi nepríjemná kombinácia. Je mi veľmi ľúto, že vám nie je dopriate užiť si kosenie, nech už to znie akokoľvek zvláštne, je to paráda. Mám sestru alergičku, riešili sme podobné problémy. Robotická kosačka je podľa mojej skúsenosti dobré riešenie, pomáha čo najviac zamedziť prístup alergénov k alergikovi. Ak by ste náhodou zvažovali kúpu, odporúčam vám navštíviť stránku -odkaz odstránený- ja som celá šťastná že som na ňu natrafia. Prajem vám veľa šťastia pri riešení vašej dilemy, snáď sa alergie dajú na ústup :)