Vztahy

Príspevok v téme: Vztahy
Alenka-89

Dobrý deň, s priateľom som 7 rokov, mame štvorročného syna,žijem v UK, skoro pred rokom som sa dozvedela, že ma partner podvádza s mojou kamarátkou, kvôli synovi som s ním ostala, ale neviem čo mám robiť aby som na to zabudla. Stále rozmýšľam či som sa rozhodla správne, a strašne ma hnevá, že ho stále kontrolujem a všade vidím niečo zle. So synom majú úžasný vzťah. Vadí mi,že ma už nebaví žiť,viem mám syna. Ale prestala som sa tešiť z maličkosti ako predtým. Ma to všetko zmysel? Budem ešte niekedy šťastná?

abcde12

Možno to ani nie je pravda, že ťa podvádza. Manželstvá by sa asi mali uzatvárať na skúšobnú dobu s probačným dohľadom s mottom try-before-you buy. Až po uplynutí dvoch rokov by mali partneri dostať na nohy náramky, aby vedeli o sebe...

jeho snubenica

o co viac sa budes snazit zabudnut na jeho neveru, o to viac ho budes kontrolovat a hladat automaticky aj chyby, kym ta opat nepodvedie a tak kolom dokola

helgahelga

Alenka, mas stastie, ze som tu, lebo ti poradim. Prezila si 2 velke zrady. Od muza a od priatelky. Obom si doverovala a si velmi statocna, ze si sa nezrutila a si na tom tak, ako si. Alenka, urobila si zatial vsetko velmi dobre. Ty sa ale uz viac nesmies trapit a uz vobec nic si vycitat. Ty si nepochybila a chces manzelovi odpustit /o kamaratke sa snad bavit nebudeme/.
Ak chce s tebou a dietatom zostat, tak sa teraz musi chlapec zacat kajat. Urob / ty / hrubu ciaru za vsetkym. Nastav svoje nove pravidla. Zacni znovu budovat svoje sebavedomie, ktore ti pan manzel ci priatel zobral. Urob si plan a zacni sa venovat viac sebe a manzela zapoj do beznych starosti o dieta a domacnost trochu viac. Ber to tak, ze ak chce on zostat s tebou, musi sa zmenit. Trochu vystrc hore bradu, dopraj si kozmetiky, kamaratky, kurzy, vecierky atd atd. Len sa zapri a nic mu uz nevycitaj, nehladaj ziadne dokazy po vreckach a nevonaj mu tricka, nech je jeho mobil a pc pre teba uplne pase. Prave naopak, popros kamosku , myslim tym naozaj kamosku, nech ta prezvana, nech ti vsetko vsade pipa esemes a mailiky. Zabavaj sa a chichunaj. Musis byt herecka a ver, ze ak toto vydrzis, vyhrala si.
Vies, ked raz budete uz taki 60+, 70+, tak sa nad tym pousmejete, lebo zivot je velmi kratky na to, aby sme odopreli dietatu tata a hladali nebodaj ineho, len preto, ze hormony.... Chapeme sa, ze?

Marosko-n

To je teda sklamanie po 7 rokoch, smutné. Možno keby ste boli zosobášený cirkevne , bol by ten vzťah záväznejší. Takto je to len ako prestupná stanica.

abcde12

Slovo podvádza hovorí o tom, že to robí stále že? A slová že zostala som s ním, lebo tak som sa rozhodla, znamená, že mu to toleruješ, že?
Podstatné je najmä to, či ten "zdroj", ktorý ťa o tom informoval, bol spoľahlivý, lebo to vôbec nemusí byť ani pravda.