Koľko vydrží africký slimák bez jedla ?

Príspevok v téme: Koľko vydrží africký slimák bez jedla ?
prosim poradte

Dobrý deň, mám dosť vážny problém:Včera som poštou poslala afrických slimákov, až na druhý koniec slovenska. Dala som ich do priesvitného kyblíka a na vrchnák som im spravila dierky. Dala som im aj tri koliečka uhorky lenže ich je až 15. A problém je ten že dnes mi povedali že prídu až V pondelok. Poslala som ich prvou triedou ale strašne sa bojím že do vtedy nevydržia a zomrú. Za každú odpoveď ďakujem.

jajatyty

Vyzeráju na tých obrazkoch ako naše, treba si nazbierať,
Ten domček majú do špica,aj u nas by sa také pekné našli.6 cm dlhý- to je malý.Takí sú aj u nás.Africké su asi drahšie.
Niekto chová líšky?Toto som nepočula.
Nejako tie slimáky dorazia,budú v domčeku,Neviem ako si ich zabalila ale prinajhoršom budú hrkať.
Ide o to či budú mať v sebe dostatok vody-je teplo,s jedlom vydržia-v uhorke je tiež trochu vodičky.
Ako dýchajú neviem.Terárium je buď otvorené alebo je tam nejaký prívod vzduchu.
Držíme palce aby boli v pohode.Možu sa prinajhoršom kúpiť nové.

jajatyty

Vyzeráju na tých obrazkoch ako naše, treba si nazbierať,
Ten domček majú do špica,aj u nas by sa také pekné našli.6 cm dlhý- to je malý.Takí sú aj u nás.Africké su asi drahšie.
Niekto chová líšky?Toto som nepočula.
Nejako tie slimáky dorazia,budú v domčeku,Neviem ako si ich zabalila ale prinajhoršom budú hrkať.
Ide o to či budú mať v sebe dostatok vody-je teplo,s jedlom vydržia-v uhorke je tiež trochu vodičky.
Ako dýchajú neviem.Terárium je buď otvorené alebo je tam nejaký prívod vzduchu.
Držíme palce aby boli v pohode.Možu sa prinajhoršom kúpiť nové.

jajatyty

To nie je jedno i sú africkí alebo slovenskí,nejaku travicku žeru, lezu po kvetinkách-odhryznú si.Malo jedia
asi im to bude stačiť,alebo nejedia niekedy. budú posratí.ako dýchajú? dala si tam dierky na balík-potom by možno aj z tadiaľ vyliezli von.asi budú exit.ale možno ako africké prežiju,v afrike viac ako tu -je iné podnebie.
Neboj nejako tam prídu.Zaleží či vedeli dýchať-a vodička-sú slizké.Pestovanie slimákov?

Mesačný princ

Pri zhoršení životných podmienok sa slimáky zvyknú tzv. zaviečkovať.

Neviem prečo si im tam dala uhorku, keď je pre ne oveľa dôležitejšia sépiová kosť alebo škrupinky s vajíčka? A voda samozrejme. Ale myslím, že si poradia. A takéto veci sa neposielajú ako balík, ale ako list prvou triedou. Príde to na druhý deň.

A naštuduj si niečo o tom, čo tie slimáky potrebujú.

abcde12

Ja si myslím, že prežijú to cestovanie. A to na čo ti boli až Africké slimáky? Nemáme dosť našich?:-) A sú tmavšej pleti a sú bez ulity?
Keď máš jedného doma, tak ho odfoť a daj ho sem, nech sa pozrieme:-) A čo im hovoríš, keď chceš, aby vystrčili rožky? Slim, slim, slimáčku, vystrč rožky, dám ti niečo na parožky?:-) Budú na to reagovať? Či to ovládaš v nejakom ich dialekte? Nepredpokladám, že by si sa kvôli tomu učila ich nárečie - ha, ha.