Zivot s AD, vedlajšie učinky.

Príspevok v téme: Zivot s AD, vedlajšie učinky.
juro99

Mam na vas otázku, hlavne na tých, ktorí uzivate AD. Zmenil sa vaš zivot po užívaní AD, alebo ako ste na tom. Ja som zatial nič nebral, ale rozmýšlam, že vyhladam odbornu pomoc, lebo som už v koncoch a den čo den rozmýšlam nad poslednou možnosťou človeka. Strašne ma trapia a obmedzuju uzkosti. Mam ich zo všetkého v podstate. Celý den som sam, pod stresom, napätim a už neviem ako dalej. Posledný rok mi dosť pomáhal alkohol, ale viem, že to takto nemôže isť dalej, lebo to skonči zle. Dosť hluposti som povyvadzal kvôli tomu. Môzu AD pomôcť? Ja už niesom schopný isť triezvy ani si vybaviť nový obč. preukaz. Som na tom zle, dosť zle a to nemam ani 30 rokov. A chcel som sa spýtať ešte na vedlajšie učinky AD. Zaznamenali ste nejake, čo s vami robia tie tabletky. Existuje vôbec nejaka ina cesta ku zmene zivota? Ci budem celý zivot ziť v klame, pod vplyvom a budem stale nestastný...

vedlajsieucinky

asi v USA vedia, preco maju zakaz pitia alkoholu do 21 rokov - nie kazda osobnost zvladne vlastne myslienky a pocity, ktore v puberte nestihla spracovat...toto by sa malo tykat aj sexu, ale hranicu zvysit

abcde12

Vieš, ono to príde divné aj mne a to, že nemám potrebu sa zabiť, ale samovražebné myšlienky aj tak občas prídu. Neviem si to vysvetliť. Mám sa zabiť aj napriek tomu, že chcem žiť? To je nezmysel.
Ja si myslím, že niečo musí byť vo vzduchu, niečo škodlivé, čo nám toto spôsobuje. Možno je vo vzduchu veľa kadejakých splodín, tiež vo vodách sú kadejaké chemikálie. Dať spraviť takú analýzu nestojí pár grošov... Kto vie, čo sa zistilo, keby sa také niečo dalo spraviť. Asi prekvapenie ako na konci každého vtipu:-D

medikamentus

Juro, som tiez Juraj, ahoj. Neviem, ci si nepisal do inej temy, kde som odpovedal na
velmi podobnu otazku.
Ak mas sebaposkodzujuce myslienky, pijes alkohol na to, aby si sa aspon na
chvilu citil dobre, tak ides velmi zlym smerom. Alkohol ta ponori este hlbsie. Dorazi
ta.
Juro nemozes si pomoct sam, tak prosim ta poziadaj o pomoc. Chod k psychiatr.
doktorovi, povedz mu vsetko.........oni su na to zvyknuti, lebo je mnoho mnoho ludi
v takych srackach, ako si teraz ty. Ziaden guajakuran,.... nic.. len lekar.
Povedz vsetko, nemusis sa hanbit. Odporucam ti dokonca nechat sa hospitalizovat.
Odkial si?
Prejdes detoxom, sedeniami, ... vselico sa dozvies aj o sebe, ziskas novy pohlad,
spoznas novych ludi.
Mozno nebudu treba ani AD.
AD povedzme ze kontrolovane "drogy", koniec koncov, vlastne vsetko su drogy, aj byliny, lubovnik,
zihlava, koka....
Nepozeraj dolava ani doparava, poziadaj o pomoc, liec sa, vyliz sa z toho a ZI !!!!

juro99

no z volnopredajných liekov som vyskušal asi všetke, ale nič mi v podstate nezabralo. Len v kombinacii s alkoholom som sa citil fajn, omamene. No a ten guajacuran som uzival asi len jeden den, lebo potom som našiel nejake negativne video na tento produkt na internete, tak som ho radšej zahodil. Naozaj ti pomahal? Ako často si ho uzíval? Ale osobne si myslim, ze mi nepomôze.

Tomas12345

AD u drtivej vecsiny ludia zlepsia priznaky hlavne co sa tyka uzkosti na tie su ucinne . Poznam tie stavy uzkosti fakt neprijemne , skusal si trebars lubovnik bodkovany alebo guajacuran ? mne osobne pomohol dakedy velmi guajacuran je to volnopredajny liek a uvolnuje to svalstvo a teda posobi aj proti uzkostiam. Napis mi na tomas55555@centrum.cz pokecame