Vlhky drazdivy kasel

Príspevok v téme: Vlhky drazdivy kasel
Simona12345

Dobry vecer.
Chcela by som sa spytat uz asi tyzden ma trapi kasel. Pocas dna zakaslem mozno 5x no vecer ako liham do postele je to nieco neskutocne. Najskor zacne suchy drazdivy kasel ktory sa premeni na vlhky a sem tam nieco vykaslem. Uz neviem co mam robit vsetky mozne sirupy a kvapky som vypila co sa antibiotik tyka tak dva druhy som vyuzivala. Uz som rozmyslala aj nad tym ci to nieje alergia akebo nieco podobne kedze je dost sucho a neprsi a mam maminu ktora je alergicka a ma podobne problemy. Prosim o radu ak viete cim to zastavit lebo uz som poriadne 3 noci nespala a zacina to byt strasne vycerpavajuce. Dakujem velmi pekne.

Simona12345

Ďakujem pekne za rady a Marosko-n napiste mi prosim cely Vas mail lebo mi to nejde odoslat pokusam sa ale neda sa to. Ďakujem

Johanka25

Mala som to iste no 4 tyzdne. Ani po ATB mi to neprestalo Dr. zo mna spravila astmaticku co som nikdy ani alergiu nemala. Jedine co mi pomohlo bola elektroakupunktura do 3 dni som bola fit

ukaslana

Ahoj,
mala som podobny problem, len ja som zial fajciarka, priznavam a nech ma prosim nikto netyra kritikou. Napriek tomu, ze sa snazim co najmenej fajcit (inak sa snazim zit zdravo...atd, atd. )Nech to akokolvek sprosto znie, ved skoro kazdy mame nejaky neduh.
Bola som u lekarky, nasadila mi antibiotika a pomohlo, bol to zapal priedusiek.
Snazim sa nefajcit . Moc sa mi nedari...
Skus ist k obvodnej, nech ta popocuva, pripadne odosle na RG. A ak ani tak nie, tierz na alergologiu.
Mne pomahol aj Bromhexin tbl. Su aj kvapky a je dobry a dostupny aj bez receptu.
Ja ti budem drzat palce. Dobru noc zelam vsetkym.