Zivot

Príspevok v téme: Zivot
Bez nadeje

Zdravim vas vsetkych mam dlhorocny problem sam zosebou som stale nestastny uz skratka nevladzem a nechcem takto zit nikoho nemam ani rodinu ani skutocnych priatelov kazdemu som dobry a zavola len vtedy ked nieco potrebuje. Ja proste potrebujem niekoho komu mozem vsetko povedat poradit sa ale stale sa popalim a neviem co to je skutocny sniech radost stale rozmyslam ze to ukoncim uz zijem ako duch len telo sa hybe ale mysel uplne niekde prec mimo nikomu tym neublizim a uz skonci to trapenie

SlonRT

Áno už som to mal dávno ukončiť.Mám frajera volá sa Julka ale ani ten mi nechcel dať a musím si to robiť sám do konca života.Nemám žiadneho frajera už sa do nedá vydržať.Ani krčmové typy ma nechcú ach ja úbožiak..

SlonRT

Áno už som to mal dávno ukončiť.Mám frajera volá sa Julka ale ani ten mi nechcel dať a musím si to robiť sám do konca života.Nemám žiadneho frajera už sa do nedá vydržať.Ani krčmové typy ma nechcú ach ja úbožiak..

Tomas12345

((Depresie vznikaju z toho ze clovek tuzi po materialnych veciach. Zijeme v materialnej spolocnosti ludia bazia po materialnych veciach(peniaze,kariera,oblubenost,krása, frajeri/frajerky atd ) a ked ich nemaju tak druhym zacnu zavidiet a su nestastni. Dakedy ludia neboli tak zamerani na materialne veci ako dnes a preto bolo aj ovela menej depresii. Navyse ludia verili aj ovela viac v Boha nez je tomu dnes a to je tiez jeden z hlavnych dovodov , preco bolo v minulosti menej depresii.
Ja som mal dakedy tiez depresiu . Bol som chory (a stale trpim arytmiami ), nemal kamaratov , nebol som oblubeny, nic sa mi nedarilo , nemal som frajerku atd.... Po case som sa ale obrátil na vieru v Boha . Prijal som Ježiša Krista, uprimne som v neho uveril a rozhodol som sa ze mu oddam svoj zivot.Zrazu som sa tympadom prestal trapit pre materialne veci.Uz mi nevadilo ze nemam frajerku, ze nesom oblubeny , ze sa mi v zivote nedari uz som sa preto netrapil. Jedine nacom my zalezalo bola moja viera v Boha. Tá ma robila stastnym vkuse, a dala zmysel v zivote napriek tomu ze sa mi v zivote nic nedarilo.
Rad by som este zdoraznil ze osobne si myslim ze je velky rozdiel medzi tym ci clovek veri len preto lebo chce verit alebo veri preto lebo je o svojej viere presvedceny ze je pravdiva.Ja som nechcel verit len tak ze by som veril len zo Zbozneho priania ale chcel som verit tak aby som bol o svojej viere presvedceny. A tak som si spravil prieskum. Velmi vela som toho prestudoval a zabralo mi to dost casu . Cital som roznu literaturu , hladal som dokazy ktore by potvrdzovali Boziu existenciu , studoval som to ci je Biblia naozaj autenticka, ci v nej su ukryte veci ktore su nadcasove a dospel som po case ze naozaj taka je :)(Mozem ti dat aj linky ktore velmi otuzili moju vieru )Takze som neveril uz len preto ze som chcel verit ale kazdy den som si posilnoval svoju vieru az tak ze verim preto lebo som o svojej viere presvedceny. A poviem ti niet krajsieho pocitu a stastia nez toto! .Ziadne materialne veci ti nedaju lepsi pocit :)))) ked tak napis na tomas55555@centrum.cz pokecame.

Bez nadeje

Ano som tu. Problem je vtom ze chcem ukoncit zivot uz len na liekoch som aby som len spal a nemyslel nato zabija ma samota potreboval by som sa z niekym aspon vela rozpravat co by ma chapal neviem sa normalne smiat aj ked chodim kade tade alebo nieco myslou som uplne mimo ja uz to tak dalej nechcem neda sa to vydrzat

Gaynaldo

A buzeranti vedia aj rozmýšlať?he he Keby sa všetci buzeranti a ožrani chceli odjebať!Nikomu by nechýbali!!!Mentol slon genetický odpad.he he

bybuby

musiš prestat s tými negatívnymi uvahami, a rozoberanim že ten ma využil, na také kašli, tak si pomohol, maj si z toho dobrý pocit.venuj sa činnostiam ktoré ťa bavia-určite máš pozeraj komedie-srandy- príroda at´d dlhodobo a ostatné samo príde.alebo chod len tak na lavičku a sadni si k niekomu a rozpravaj- zbieraj kvietky, plavaj,
sprchovanie pomáha každý deň, daj si dobru veceru, dobrú knižku, chod do knižnice sportuj nenaročne a tak.
miesto chlapcov možeš mať aj dievčata kamaratky-tie možno nevyužívaju tak alebo si zober zvieratko nenáročne ,život je krasny nerozmýšlaj nad blbostou

Tomas12345

Napis mi na tomas55555@centrum.cz a popis aj tvoje problemy. Nepises o nicom konkretnom mas nejake zdravotne problemy alebo socialne problemy alebo ake problemy ? rozpis sa mi do emailu a poradim ti podporim najdem riesenie :) Poznam zopar skvelych riesenie na tieto problemy :)))