Bojovnica pestrá

Mesačný princ

Tá rybička je už pravdepodobne taká chorá, že je to pre ňu len trápenie.

Hej, soľ môžeš pridať do vody, brakická voda je ok, ale pre druhy, ktoré sú na takúto vodu zvyknuté. Keďže bojovnica žije na ryžových poliach a nemá tam prítoky brakických riek, tak to pre túto rybičku nie je veľmi vhodné. No raz za čas môžeš vodu prisoliť, likviduje to baktérie a plesne vo vode obsiahnuté.

No tá tvoja terajšia rybka to už pravdepodobne neprežije.

ela12345698

zrkadlo som použila,plutvy sa mu nerozlepili
s tým plávaním nakrivo - načítala som si že by mala mať teplejšiu vodu 22-24 stupňov a ked to nebude zaberať tak vodu prisoliť trochu morskou soľou mylíte že je to dobrý nápad ?
dakujem

ela12345698

zrkadlo som použila,plutvy sa mu nerozlepili
s tým plávaním nakrivo - načítala som si že by mala mať teplejšiu vodu 22-24 stupňov a ked to nebude zaberať tak vodu prisoliť trochu morskou soľou mylíte že je to dobrý nápad ?
dakujem

Mesačný princ

Ak máš samčeka, tak potrebuje občas roztiahnuť plutvy tým štýlom, že ho uvedieš do stavu bojovej pohotovosti. Aspoň raz za deň na asi minútu pred zrkadlom. Keďže prítomnosť iného samčeka by bola nebezpečná :)

Lepšie sa mu prekrvia plutvy a zabráni sa aj infekciám.

Mesačný princ

S tým už bohužiaľ nič nespravíš. prečítaj si niečo o bojovniciach.

Potrebuje aspoň raz za deň zrkadlo a pravidelne jej musíš meniť vodu, alebo musíš mať kvalitný filter. Tiež nemá rada veľmi vysoké akvárium.