S.O.S. Hormonálna liečba - Vysoká sliznica

Príspevok v téme: S.O.S. Hormonálna liečba - Vysoká sliznica
Taniacik

Ahojte, dnes mám za sebou náročný deň a momentálne stojím pred ťažkou otázkou zjesť tú tabletku či nie ?
Od začiatku.... Pred 9mes. som porodila, menzes prišiel po 6t. potom asi 1,5mes nič a potom to začalo. Krvácala som, potom 3 týždne nič potom zas o 2 týždne a tak sa to skracovalo a skracovalo. Nakoniec som mala max 4dni pauzu medzi krvácaním (ktoré trvalo niekedy aj 2týždne).
Lekárka mi chcela nasadiť liečbu hormónmi. Keďže som dojčila snažila som sa napraviť to pitím alchamilky a rakytníkovím olejom no nič. Šli sme k moru (moja posledná nádej) a vyzeralo to nádejne. Dva týždne pokoj a teraz cez víkend úplná potopa. Silné krvácanie, krvné zrazeniny... Dnes som bežala k lekárke tá povedala, že mám vysoko sliznicu, dokonca či som nebola tehotná, chvalabohu sa to po dlhých hodinách čakania na biochémii vylúčilo. Lekárka mi teda nasadila hormonálnu liečbu, teda musím odstaviť ihneď malú. No ja som veľmi proti tejto liečbe, keďže som sa niekoľko rokov hormónmi liečila a mám pocit, že to viac uškodilo ako pomohlo. No lekárka povedala, že ak budem takto krvácať, skončím na kyretáži.
Viete mi preto prosím niekto poradiť ?