Srdce ci zaludok?

Príspevok v téme: Srdce ci zaludok?
renataaa

Uz tyzden mam pocit akoby som bola strasne vyhladovana aj ked sa snazim dost jest. Sem tam sa mi zacalo triast akoby srdce ale potom to z lavej strany prechadzalo do oblasti zaludka a stale mam pocit strasneho hladu a trasie sa mi to tam vzdy vstrede brucha az pri pupku.
Posledne dni sa nic nedialo, ale ked som sa zobudila v noci, vtedy to iste strasne trasenie pri srdci a dnes uz cely den iba s obcasnymi prestavkami. Zjedla som dnes toho strasne vela, ale stale pocit hladu a trasenie. Jem pijem a stale akoby som nejedla tyzden...
Mam teda vzdy vela jest a cakat kedy to prejde ci je to srdce a preco to citim aj v zaludku a ten hlad, ked jem dost?
Nemozem pomaly nic robit, lebo pri kazdej aj malickej namahe to zacne pri srdce strasne busenie pulzovanie hrozny pocit...

Tomas12345

Zo srdcom zajdi na ekg idealne 24 hodinovy ekg holter.Inak mozno moze ti busit srdce z toho ze sa vela najes. Clovek ak sa preje tak mu moze busit srdce z toho. A co sa tyka pocitu hladu tak ja neviem mozno mas len scvrknuty zaludok , i ked dakde som cital ze aj pricinou zvyseneho cukru cukrovky moze byt to ze je clovek stale hladny. Napis my na tomas55555@centrum.cz pokecame blizsie. Zasiel by som s tym na krvne vysetrenie , a dal si spravit to 24 hodinove ekg.