Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Je mi velmi zle

anonymmm

mam problem popisat svoj problem, preto zacnem len tak vseobecne. kedysi som trpela silnymi uzkostami, strachmi a vsetkeho som sa bala, ked som mala pocit ze mi nieco hrozi dostala som silny panicky zachvat, vracala som a triasla sa ... stavalo sa to casto, ale neskor ked som zistila ze sa nic nedeje, prestalo to. no v mojom zivote sa stalo nieco, vdaka comu sa citim stale ohrozena, vdaka mojej psychike, cize trpim akoby neustalym panickym zachvatom ktory nie a nie prejst, sice sa netrasiem a nevidno to na mne tak ako ked to bolo akutne, ale bud som v nepretrzitej apatii a depresii , ked to trva dlho poriadne sa rozplacem vraciam boli ma hlava neskutocne, ale nic sa tym nevyriesi a tak to zase vystrieda obdobie depresii a zufalosti..ked to zas dlhsie dusim v sebe zasa dostanem zachvat rozplacem sa a stale dookola...je to problem ktori chcem surne vyriesit ale neda sa... moja psychika je uplne znicena, cakam len ci si privodim nejaky infarkt alebo co, lebo pojem byt v pokoji je pre mna uplne neznamy

batBat-girl

mam dojem z tvojich slov ze sa vysmievas tomu, ze niekomu moze byt zle jako v pekle... ja by som to nerobila - to pisem autorovi, co vymyslel tento prispevok

buki8

Dobre popíš čo ti je ale striedať psychošov,a psychiatrov nie je dobrý napad..
Ten čo nejde cez choroby-takého-kouč-njaký múdru dospelý.

divocina1

ahoj anonymka aj ja mam socialnu fobiu a teraz mam este taku robotu ze som denne v kontakte s vela ludmi... bez liekov by som to nezvladla...