Adminy - spam

fake theme

dernis, ked si nalejeme cistieho vina, tak ludom najviac vadia hodnotenia a to AKEKOLVEk, riesia sposob ako sa vyjadrujes, ale ide im o samotne hodnotenie

najvacsi hajzli sa len usmievaju a snazia o co najmiernejsi slovnik, pricom ked to budes najmenej cakat, bodnu ti noz rovno od chrbta
s takymi ja nemam zlutovanie ziadne, lebo ani oni nemaju

dernis

ale admin tu dal v podmienkach pravidlá-ked niekto si vylieva srdce-tak určite neurážať,žiadne vulgarizmy
napr. ked napíšete kretén-nahradiť krajším napr.nerozumný.
.alebo do k....t-napr. do klokočiny
odpichni ty hajzel- neštvi ma prosím.
Takto nejako prosím.
Dajte si tam temu-budú sa ľudia vyjadrovať nejako čo to urobí na vás.
Tena-......ta a ta. Čo poviete na toto stalo sa/nekonkrétne.
Kěd ti poviem že som sympatická čo ty na to?

dernis

ale admin tu dal v podmienkach pravidlá-ked niekto si vylieva srdce-tak určite neurážať,žiadne vulgarizmy
napr. ked napíšete kretén-nahradiť krajším napr.nerozumný.
.alebo do k....t-napr. do klokočiny
odpichni ty hajzel- neštvi ma prosím.
Takto nejako prosím.
Dajte si tam temu-budú sa ľudia vyjadrovať nejako čo to urobí na vás.
Tena-......ta a ta. Čo poviete na toto stalo sa/nekonkrétne.
Kěd ti poviem že som sympatická čo ty na to?

fake theme

anjelik, tak ty si laptop zaklapnut kludne mozes, tak ako AJ KTOKOLVEK INY komu sa cosi nepaci ci citat nechce, no podsuvat to ako radu niekomu tiez neni celkom koser
len hlupaci sa stazuju na uroven fora pritom sa hraju na flegmatikov a okrem toho, preco by niekoho nemohlo nieco nastavat a nesmel to dat ani najavo ci dat najavo len vyberanym slovnikom, ktory k tomu ani nesedi? Najvacsi grazli sa hraju na milych, pritom by najradsej vyvrazdili polku ludstva a to sa TOLERUJE a zivot ide dalej.

fake theme

v takych temach by pravidla nemali platit
VOBEC ZIADNE, pretoze uz len zakladatel temy ich porusil tym, ze naraficil problem, ktorym chce NASCHVAL poburovat

faketheme

mne tiez ide o salamizmus ako aj vam, tak co trepete? mam tych ludi totalne na haku, no to este neznaci, ze nemozam napisat co chcem

kto tu dodrziava tie vase trafene pravidla? Nikto a kto by ich dodrziavat zacal, tak sa nedocka ziadnej rady, lebo rady nie su limitovane a kazdy sa vyjadruje inak. A ak niekomu nejde o radu, tak ju nedostane...aspon teda odo mna nie.

smiesok789

Anjelik,aj ty urážaš, ani o tom nevieš.Všetkých nazývaš blbcami.Iní portál treba hľadať.
Anjelici su jemní milí a vyhýbajú sa rozmýšlaniu o kontroverzných výrazoch a hodnoteniu podľa toho- všetkých prispievateľov.Lebo su tu aj tí čo sú iní
Lenže tebe vyhovuje mesačný princ aj jemu ty. tak družne sa treba presunúť na krajšie miesto,
nepočuvať tie neznesiteľné typy vyjadrovania.
Ani ten tvoj príspevok o kontroverznosti nie je krasa.

Mesačný princ

anjelik * -ako napíšeš, ale na kare býva taká iná atmosféra. Ani tam nechodím :D

Tak som rád, že žiješ :)

Aj niekedy nabudúce pospamujeme :D

xixixi

anjelik a mesačný princ je na čase by ste sa konečne stretli osobne-väčší zmysel-z vášho rozhovoru som jelen .tomu zrejme rozumiete vy dvaja-tajny sposob šifrovania myšlienok. pokiaľ partneri dovolia:(