Mixér na smoothie

pfabka

nf106.uniza.sk , potrebujem zaindexovať stránku pre školský projekt prosím nevyhadzujte môj príslevok. Ďakujem Vám veľmi pekne :)

Glam

ja som sla do kuliny a od nich mame mixer artisan v bezovej - je spolahlivy, vykonny a dobře vyzera v nasej vintage kuchyni

melinda4

Tiež som si kúpila nutri rocket od klarstein a nemám voči nemu žiadne výhrady.Je taký šikovný a vždy po ruke

Deane

Ja som Klarstein kúpil a aj som ho musel vrátiť, po zapnutí šnúri stále bežal a nešiel vypnúť, regulácia nefunkčná. Tak som kúpil G21 Perfekt Smootie

hannus

Tak tieto mixery som ešte nevidela neviete mi povedať aká je to značka? na ich stránke som to nenašla ale tie mixéry vyzerajú fakt dobre.Žiaden plast čo je dnes vzácne

electron

Ja som mala taký malý mixér na smoothie ale nebolo to bohvie čo žiadny výkon nebol stabilný vytekala mi z neho šťava.muž sa na to nemohol pozerať vraj hučí ako kosačka.vybrali sme Klarstein.sk nutri rocket je taký šikovný som s ním spokojná možno aj tebe tam padne niečo do oka

laaskonkaa

tiež som na doporučenie kupovala na www.klarstein.sk majú veľký výber a hlavne sú tie mixéry pevné a majú super výkon (za dobré ceny)

sue heck

Rozhodne sa pozri na klarstein.sk a stolový mixér herakles. Ja ho používam na detské príkrmy a výživy, ale manžel si ním robí jahodovo ľadové smoothie pričom mu dáva zabrať ale mixér to zvláda. Myslím že by stál za pozretie ;)