chronicky zapal krcka maternice

Príspevok v téme: chronicky zapal krcka maternice
Berwnic

Ahojte, stretla sa niektora z vas s diagnozou chronicky zapal krcka maternice?

Bola som na biopsii a onkostere a potvrdila sa tato diagnoza. Momentalne som sledovana a po polroku pojdem zase na onkoster a biopsiu.

Prvykrat po stere mi bol naordinovany macmiror complex a cicatridina.
Iba 1 balenie, ale nepomohlo mi to so zapalom. Ten je tam stale.

Skusila som aj akupunkturu a momentalne pijem specialne na toto pripraveny odvar z rastlin.

Chcem sa spytat, vyliecila sa niektora z tohto zapalu? A ked ano, ako? (lekar mi ziadne lieky nepredpisal, ze bud sa s tym imunita vysporiada, alebo pojdem na zmrazenie, alebo iny postup vymyslime).

Deti som este nemala, preto by som bola rada, keby mi napisete vase skusenosti, ako sa z toho dostat.

PS: pouzivate tampony?

Dakujem

zdravie911

Mozno iba skusenosti od skutocnej zeny ktora presla rakovinou .
Jej pribeh si mozete pozriet aj Lubku osobne kontaktovat, rada sa podeli o svojich skusenostiach s pred par tyzdnami.....www.nekonecnyzivot.sk

zdravie911

Tento rok vo february sa mi stalo,ze sa mi zacal bezny menstruacny cyklus, ktory namiesto klasickych par dni, trval skoro tri mesiace.
Nikdy som takyto problem v zivote nemala, brala som to za docasny maly problem, ktory suvisel hlavne so stresom, ktory som prezivala.
Ked to trvalo uz asi 6 tyzdnov, velmi ma to obmedzovalo a zacala som tomu venovat zvysenu pozornost a rozhodla som sa ist k lekarovi.Ten ma vysetril a povedal, ze mam
zhrubnutu stenu maternice a ze mi na to da hormonalne lieky.Bola tam sanca,ze nezaberu a tak to nebude hormonalna zalezitost, ze v tom pripade ma caka zakrok v nemocnici.
Verila som, ze k niecomu takemu nedojde a ze to zvladnem.
Hormonom som nikdy nebola naklonena a po tom,ako som si o danom lieku nastudovala ucinky a aj vedlajsie negativne vplyvy na moje telo,som sa rozhodla,ze ich brat nebudem.
Asi o hodinu po vysetreni u lekara som komunikovala s Biozdravie.sk o mojom probleme a navrhli mi riesenie. To riesenie pozostavalo z aplikacie prirodnych hormonov a dalsich produktov,ktore som si mohla cez Biozdravie.sk zakupit:
Fibrovera, krem Proxeria, jod v tekutej forme a aplikovala som aj oleje znacky Doterra.
Mozne ucinky na moje telo a to,ako bude reagovat, sme spolu niekolkokrat prebrali .
Po zacati uzivania produktov som mala pocit vacsej unavy a v priebehu nasledujuceho tyzdna sa moje krvacanie znacne "zhorsilo", co bola v podstate pozitivne reakcia cistenia. A v priebehu nasledujuceho tyzdna sa krvacanie pomaly znizovalo az sa zastavilo uplne, co ma velmi potesilo:Biozdravie.sk mi v mojom vaznom probleme velmi pomohli a som za to nesmierne vdacna:-)
Este ma caka navsteva u gynekologa, ale musim povedat, citim sa velmi dobre:-)
Dakujem velmi pekne Biozdravie.sk za velku pomoc a profesionalny pristup k mojmu problemu:-) kazdemu odporucam,lebo ma uprimny zaujem kazdemu, kto ich o to poziada, aj pomoct:-) Lubica M.