BULÍMIA - ako s tým prestať?

Príspevok v téme: BULÍMIA - ako s tým prestať?
PROMIA

Dobrý deň,

už cca rok mám problém s prejedaním a potom zvracaním.
Neviem ako ďalej, už ma to psychicky ničí.
Už dlho váham, či mam niekomu niečo povedať alebo nie, hanbím sa za seba a bojím sa čo bude so mnou ďalej.

V poslednej dobe mám myšlienky len na jedlo a keď náhodou ostanem sama, jem všetko do radu a keď už cítim že mi je zle, všetko vyvrátim.

Hľadám si všelijaké výhovorky ako nejesť s rodinou a keď jem s nimi tak len minimum. Hľadám si výhovorky ako nejesť, stala som sa vegankov, prestala som jesť lepok a kopec iných vecí a tvrdím že mi je z nich zle.

Je tu niekto s niečim podobným?

Kiksii

Timi ahoj ja som sice boj proti bulimii este nevyhrala, ale ak chces mozes sa ma popytat..rada ti poradim akbbudem vediet. Totiz citam vela knih o PPP.

Timi85

U mna teraz sa začina Bulimia.Som po anorexii a sa to prevratilo teraz do bulimii,čo je najhoršie že už po druhy krat v mojom živote ale až teraz sa to vyjasnilo.Nedošla som tam aby som vracala ale neskutočne množstvo jedla som schopna zjest a potom pocit viny,hladovka atd.Je tu niekto kto už prekonal prouchu prijmov potravy?Bola by som rada keby som mohla sniekym poradit kto už stym prešiel

Kiksii

Zdôver z sa s tým s niekým. Ja som si stále naivne 5 rokov myslela,že to zvladnem sama. Bulimia mi vzala vsetko kamaratov, volny cas, dobru naladuml. Nenechaj to zajst tak daleko ako ja. Cim dlhsie to odkladas tym to bude len horsie. Urcite si vravis zajtra s tym prestanem..aj ja som si to hovorila a pozri ubehlo 5 rokov a stale s tym bojujem. Ries to kym nie je neskoro. Drzim palce.

Denisockaaa

Ahoj moja skusenost je podobna tej tvojej. Mala som podobny problem pred 3 rokmi. Ale nanestastie som sa s tym poradila s blizkymi konkretne s mamou a riesilo sa to. Urcite zajdi k psychiatrovi a k psychologovi oni to najlepsie vyriesia. Mne to pomohlo. Urcite to pomoze aj tebe. Hlavne sa s tym niekomu zdôver. Drzim palce.